Jump to content

Отново в клуба - Ауди А7 3.0 TDI Quattro


Defender

Recommended Posts

Здравейте колеги,

отдавна не съм влизал тук въпреки, че съм член на клуба от доста време. Може би причината бе, че след като продадох старото Ауди за известен период (3,5 години) бях в отбора на изгряващото слънце. Докато дойде време да се завърна отново при любимата марка. Не мога да кажа нищо лошо за предното мпс (Гранд Витара 2007 година), защото не ми е създавала никакви грижи. Но винаги съм знаел и искал един ден да се завърна в Ауди семейството и ето, че този момент дойде. Той настъпи преди близо 5 месеца, но едва сега смогвам да вляза тук и да драсна. Имам много приятни спомени от пребиването ми тук, така че надявам се сега това да се поднови. Виждам, че вида на форума се е по променил, предполагам, че има и много нови колеги, тъкмо да има с кого да се запознавам :sporty::):) за малко да забравя да спомена новата красавица - Ауди А7 3.0 TDI Quattro

Лек и усмихнат ден от мен - Defender B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами освен топло посрещане и желание на много от нас да споделиш впечатления и снимки на наистина чудесния избор за автомобил, то друго няма какво да се каже освен добре дошъл и приятно пребиваване тук :sporty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това се казва покупка :sporty:

Жив и здрав да си колега, да нямаш ядове с аудито и само радости да ти носи.

А и ти да ни радваш нас с някой друг ред тук

Wellcome back B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл отново,колега.

Имаме едно такова Ауди в Шумен.Размазващо е. B):) :)

Когато го видях за първи път на живо без малко да се бухна в колата пред мен на светофара. :sporty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази кола мога да кажа само УНИКАЛНА :blink:

Имах удоволствието да покарам красавицата на колегата,усещането от този доста добре развиващ се дизел е........Уникалните фарове придават такава визия на колата,която никоя друга марка автомобили не би постигнала,а и със скромното BOSE успяхме да заглушим музиката на диджея в съседното заведение. :gruebel: За мен това е перфектният семеен автомобил.

Ето малко снимки от един незабравим 24 май http://zaroo.snimka.bg/automobiles/audi-a6.479282.23663604

Поздрави Саше и само хубави моменти с колата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Честито на колегата за А7-цата - опияняваща машина - красота, стил, емоция, характер... какво да кажа още, Audi!

Не мога да не изкажа и поздравления за колегата Zaro - винаги се радвам да видя още една добре гледана 6-ца от реколтата на С4, което е все по-голяма рядкст браво колега, много е лачена!

Тези коли са се превърнали в символ на здравина качество и надежност, сигурен съм че и А7 ще бъде още едно продължение на добрата традиция на Audi в това отношение.

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Здравейте колеги имам следния проблем при спиране ми тресе цялата предница смених нови дискове още първия ден щеше да падне салона сега старите си сложих след стругар само да видя дали от това ли е проблемано пак ми тресе ужасно да ли е възможно от апаратите или от нещо друго да е този проблем а на волана не тресе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Може да е от много неща, проверка в сервиз в решението.Специално при такъв проблем трудно може да се помогне от разтояние. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...