Jump to content

Добавка в дизела - двутактово масло


Sako8222

Recommended Posts

15 hours ago, mshbul said:

То няма магическа сила.

Постоянното добавяне на масло помага на смазването на движещите се части, които иначе само нафтата смазва. А те са доста и нашата нафта е доста лоша и като има и вода става страшно.

 

Не очаквайте видим ефект. Това е с превантивна цел. 

Принципно съм чел, че при някои колеги ползвамето на 2Т масло е довело до подобрение полазанията на дюзите (наблюдавани през VagCom). Склонен съм да го вярвам. Затова мисля да пробвам като щом ми стане лаптопа готов и кача VagCom-a на него, да направя нужните змервания, които ще споделя (разбира се).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм направил снимка на корекциите с 2т, сега карам втори резервоар само на BDC, скоро пак ще замеря и ще сравниме разликите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/21/2016 at 9:17, Krasi.Martinov написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Може и да съм пропуснал, но мисля не видях качен скрийншот. Дали можеш да я качиш пак тук или да посочиш линк към снимката? Благодаря

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сравними, защото едните са топли, другите студени. При мен дава разлика от студено към топло в подобрение, т.е. стават по-положителни резултатите.

Редактирано от Бат Сашо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще опна дизела до Турция и ще видя после как е работата без масло. Гледам дпф АSH стойноста не се е мръднала, само дето ми се струва че с масло прави по -редки регенерации... (Нямам обяснение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега, че качи замерванията тук. Стойностите са близки. Нямаш фрапантни отклонения.
Интересно ми е след 1000км (като идеш до Турция и обратно) без добавки как ще бъдат.
Поздрави :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...