Jump to content

WinOLS - отново за Чиповете


Recommended Posts

Само ABS има дърта е колицата, няма проблеми. Защо да има проблем? То реално вече са 3 модифицирани карти за ръчна кутия във случая при мен. Какъв проблем да има?

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не видях каква е колата затова зададох импулсивен въпрос, понеже моята (А6С5 2.5ТДИ) когато я прекодирам от автомат на ръчка или обратно светка есп и абс, иначе за картите знам че няма да има проблем със софтуера

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здавейте, Някой може ли да удари едно рамо с пълен, правилен дамос/мап пак за EDC16U34 03G906021AB 395485
Имам сумати за 03G906021AB, но никой не съвпада съвсем точно с моята версия и съм си сглобил някакъв франкенщайн. Мога да предложа в замяна към 300 мап пака за EDC16U1 / EDC16U34, даже мога да ги пратя на някой ако се интересува и без да ми помогне с тва което търся, въпреки това бих бил безкрайно благодарен ако някой има това което търся и иска да го сподели :)

Прикачвам оригинален файл + самоделния мап пак за референция

+ Допълнителен въпрос, може ли някой да ми разясни защо едни и същи мапове се намират на 2 или повече места в файла, примерно Hot start на 192BE4 и 1F0650 и SOI 9 на 18C818 и 1DA3CC? Каква е концепцията, едните са за регенерация, другите за нормално шофиране, или са подобни на codeblocks в EDC15?

Мерси!

ori-mappack.zip

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/28/2021 at 2:03 PM, biskazz said:

Здавейте, Някой може ли да удари едно рамо с пълен, правилен дамос/мап пак за EDC16U34 03G906021AB 395485
Имам сумати за 03G906021AB, но никой не съвпада съвсем точно с моята версия и съм си сглобил някакъв франкенщайн. Мога да предложа в замяна към 300 мап пака за EDC16U1 / EDC16U34, даже мога да ги пратя на някой ако се интересува и без да ми помогне с тва което търся, въпреки това бих бил безкрайно благодарен ако някой има това което търся и иска да го сподели :)

Прикачвам оригинален файл + самоделния мап пак за референция

+ Допълнителен въпрос, може ли някой да ми разясни защо едни и същи мапове се намират на 2 или повече места в файла, примерно Hot start на 192BE4 и 1F0650 и SOI 9 на 18C818 и 1DA3CC? Каква е концепцията, едните са за регенерация, другите за нормално шофиране, или са подобни на codeblocks в EDC15?

Мерси!

ori-mappack.zip 75.59 kB · 1 download

Сподели какво целиш. Ако искаш най-обикновенно повишаване на мощността, то всеки един маппак  съдържа необходимите карти. Остава само да ги напаснеш на твоя файл.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Целя да разгледам какво друго се съдържа в ECU-то, да видя примерно smooth-инга / debounce-a на педала за газта, left foot braking, и други подобни непопулярни нещица, като цяло съм си постигнал напълно целите за мощност чрез това което имам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потърсих дамос за 395485, но нямам. Предполагам знаеш, че няма дефиниции за всички софтуерни версии. В миналото и аз отделях доста време за търсене на точната дефиниция, но сега изобщо не се занимавам. Просто отварям някой близък дамос, който ми е под ръка, и си напасвам това което ми трябва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте искам да ми дадете мнение за този фаил stage 1 за 1.9TDI ALH дали е добре направен давам уригиналния и stage1 благодаря ви предварително

GOLF 4 1.9TDI ALH 90HP (STAGE 1 } EGR OFF {HARDCUT LIMITER) By banata.d15.bin GOLF 4 1.9TDI ALH ORIGINAL ECU FILE.bin

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте искам да попитам за какво служат дамос файловете доколкото разбирам за по лесно намиране на картите или се бъркам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казват ти всички карти къде са, как се казват и за какво се използват. Пълни мета-данни един вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте! Желая сам да си ремапна колата. Притежател съм на Форд Фокус мк2 1.6 тдци 109 киня. Закупих 39 гб ремап файлове на коли и програми и вече съм наясно горе долу за какво иде реч. Моля някой да ми помогне с начинанието ако е възможно и има желание тъй като не всичко ми е известно. Ако някой желае с кеф ще споделя файловете и програмире които имам. Благодаря предварително. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...