Jump to content

autodata


Recommended Posts

Колеги здравейте има ли версия на аутодата за win7 и от къде може евентуално да се свали.Предварително ви благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм с w7 64 бита ултимеит и съм с ауто дата 3.18 нямам проблеми

колега а от къде я свали пробвах 3.16 но не става

колега сбърках пробвал съм с 3.18 но при инсталирането излизат различните видове WIN но седмицата я няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам как я инсталираш ти при мен е следното маунтвам я с даемон тулс инсталирам я без да ми иска избор на уиндолс и нямам проблеми върви си нормално. Опитвам се да ти заредя линк но не се отваря сега ако стане по късно ще го кача zustimm.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще пробвам както казваш със дейман тулс дано да стане.Благодаря ти за инфото.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то мисля че е задължително да се маунтва с даемон тулс . Поне аз винаги така съм правил и никога не съм имал проблени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то мисля че е задължително да се маунтва с даемон тулс . Поне аз винаги така съм правил и никога не съм имал проблени.

В работата когато беше WIN XP ставаше и без даеман тулс но сега със седмицата ще трябва да се маунтва явно.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Леко по изнервен,след 2 дни битка  Autodata 3.45 най сетне стартира. Доволен ,това заради което се мъчих толкова излиза без проблем. хакната е от някакви сърби,определено работи по добре от предишната инфото е до 2014,подробна и по разширена е на първо четене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че има неприятен надпис на 3.35-FINAL UPDATE...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давах си лаптопа да ми качат последната версия,нямам линк :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разликата в тази която инсталирах като размер е почти 1 гига по голяма, 2.33 гб,какво е финалното на 3.35 не разбирам поне от качените версии в нета, има коли до 2014 и за сега ме изненадва приятно..

demonid e тракера,пиши ако искаш покана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да: искам една покана, благодаря.

Все съм се чудил не може ли да ми пратиш торент файла и направо да го стартирам в БитКомет или друга програма?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Свалих я от руснаците и спазих указанията до едно, но при стартиране ми излиза грешка 0209 Sentinel key not found . Тва на Уин 10, 32битов. Некви идеЙ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво за коя версия става въпрос?
Аз на Уин7 и на Уин 8.1 със с версия 3.38 ... няма никакви проблеми и драми ... свалена е от замундата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, Autodata 3.45 от Demonoid тръгва! На 2 лаптопа с WIN 7 64-bit я инсталирах и работи. Честно казано доста се измъчих докато намеря работеща версия. Ако някой има проблем с инсталирането мога да помагам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...