Jump to content

Оригинални Audi/VW/Skoda/Seat части с отстъпка между 18 и 38 % от цената в Порше БГ.


Recommended Posts

  • Отговори 1,8k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Здравеи,искам да попитам за цената на оригинални ауди 4асти- комплект ролки,ремаци,водната помпа, филтрите,масло507.00 и минералното масло за хидравликата,ауди а4 авант 2007год.125kw ,BRD motor. орБлагодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Само искам да поясня отново, че става въпрос за оригинални части защото ми се обаждат честичко хора, които ме питат неща от сорта каква марка са частите, до каква степен са оригинални и понякога се учудват че са малко по-скъпи от някои алтернативни. Това е нормално, няма как една оригинална част с гарантиран произход и щампи на Ауди по кутийте и самата нея да е на цената на турска или китайска част сложена в опаковка на определен производител.

Чувам от не малко места, че с алтернативните части се правят спекулации като продавачите на такива буквално лъжат клиентите си, че тези части са били за първоначално вграждане, тоест че колата им е излезнала от завода с такива.Това обаче не е вярно.

Има фирми произвеждащи алтернативни части, които са произвеждали определени части за първоначално вграждане, но има нива на качеството.Няма как Ауди да закупи определена партида части на една цена, след това да я брандира с логото си, а в същото време фирмата производител да продава същата тази част на по-ниска цена.Като се замислите звучи нелогично и няма как огромни компании като VAG концерна да го позволят.

Истината е в това, че има партиди 1во качество и такива 2ро, 3то.

Давам примери оригинален филтър с щампа на Ауди, който често се произвежда от МАН покрива абсолютно всички показатели за дебит на въздух, температура на постъпващия въздух и не запрашава дебитомера. Такъв филтър МАН, но водещ се като алтернативна част, без щампи на Ауди по него не покрива нито един от по-горе написаните показатели.

Примерно оригиналните амортисьори на A4 B6 са марка Monroe и карат по над 200 000км. и то по нашите пътища.Ако човек реши да си купи такъв оригинален амортисьор той ще е със същото качество и спецификации.Да обаче ако си купи просто Monroe като част заместител ще кара тези амортисьори много по-кратко, тоест качеството е по-ниско.

Мога да дам много такива примери и с накладки и дискове и съединители и термостати.

Всеки сам си решава дали да даде 10-20% отгоге за да си купи оригинална част, но не се подвеждайте с тези приказки как всичко е еднакво и как разни алтернативи били същите, щом не са в оригинална кутия и щампи на тях на Audi, VW, Seat, Skoda то са по-ниско качество.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

От днес до 03.04.2012г. маслата са с по-ниски цени.

Special plus 5W40 - 128,34лв.

Long life III 5W30 - 159лв.

Това са цени за 5л. туби.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,интересуват ме комплект предни и задни амортисьори +лагерите за ауди а4 1.8 б5 ADR седан

също цена за кората под двигателя.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колегата е много точен и коректен, всичко е оригинално както е описал, а цените са повече от перфектни за това, което предлага. Удоволствие е да се работи с хора като него. Препоръчвам. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега,

първо честот празник!

бих искал да те попитам за сшедноте части, цени и марки:

задни газови амортисьори 2 бр.

прахозащитен комлект за амортисьори

тампони двигател (ляв и десен)

тампон носач преден горен

тамоон носач преден долен

колата е ауди а4 1997 г. 1.9 тди 110 k.c.

благодаря предварително!

поздрави,

косьо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Интересува ме масло и филтър за автоматична скоростна кутия на Ауди А8 2.8 Quattro Кода на кутията е CJS Рама:WAUZZZ4DZTN009376 също и решетка за предната броня 4D0 854 687

Благодаря!

Редактирано от jekuu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зачисти си пощата, че не мога да ти пратя лс

Не знаех, че така се е получило, мерси :)

Ще отговоря на всичките ви запитвания в първия работен ден след празниците защото никое от Ауди представителствата не работи и няма как да проверя частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега. :) Интересувам се от цената на ламбда сонда за Ауди А3 '98 AGN. Ако е нужен номер на рамата ще го изпратя на лично.

Благодаря! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравей колега! Ще сменям маслкото на мойто A4 B6 1.9TDI PD (AVF) 2004г. Можеш ли да ми дадеш цени за:

1. Audi/VW масло 5W40 Special plus 505.01

2. Маслен/горивен/въздушен/купе филтър - предполагам пак са с щапма на VW?

Предпочитам да ги взема лично от теб, ако са в София всъщност - възможно ли е? Понеже имам въпрос за чистачките, че във форума се водят дискусии за едни рамена, за едни точно определени модели, които ставали и малко се обърках и не знам какво да взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изкажа едно благодаря и читавите цени към Raino.

А именно това на снимката (филтри - масло + купе + въздушен, масалце и нормални/оригинални пружинки).

Всичко това за А4 B7 3.0TDi.

post-17077-0-31927500-1337084707_thumb.j

Моля, модераторите да приемат това съобщение като обратен фийдбек а не реклама.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега! Ще сменям маслкото на мойто A4 B6 1.9TDI PD (AVF) 2004г. Можеш ли да ми дадеш цени за:

1. Audi/VW масло 5W40 Special plus 505.01

2. Маслен/горивен/въздушен/купе филтър - предполагам пак са с щапма на VW?

Предпочитам да ги взема лично от теб, ако са в София всъщност - възможно ли е? Понеже имам въпрос за чистачките, че във форума се водят дискусии за едни рамена, за едни точно определени модели, които ставали и малко се обърках и не знам какво да взема.

Едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ за колегата Raino и едно порицание за мен за липсата на почерпка, която няма да се размине :)

Това, което направи просто не вярвах, че изобщо е възможно! А сега само факти, за да не изглежда като реклама - Човека Raino след подробна консултация по телефона и съвет от него да се смени освен всичко друго и пробката за 2 лв. (за което изобщо не бях се и сетил до какви проблеми може да доведе) само няколко часа след това ми донесе лично всичко Ориджинал :) на цени като на заместителите им.

Няма какво друго да добавя освен :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей може ли да ми кажеш цена за обтегача на веригата на разпределителните валове.Колата е Ауди А4 1.8Т 2003 година 163 коня. Номера на частта май е: b 058 198 217 но не съм сигурен.Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега няма проблем, утре ще имаш цена, но за 100% сигурност че сме извадили точна част ми изпрати рамата на ЛС.

Веригата ясно ли е в какво състояние е ? За всеки случай ще ти пусна и цена за нея, че не е малко разглобяването и да не се наложи да го правиш пак . :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега . Моля за малко информация. Имам Ауди А6 2.5 Авант Куатро 1999г.

Предстои ми смяна на масло и вече се замислям с какво масло да я карам колата. В момента я карам с лики моли 5в40 пълна синтетика но мисля , че трябва да го заменя .

Питам за твое предложение за масло , както и цени на маслен филтър , въздушен , горивен ...

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих частите по VIN номера в Етка

Обтегача е: 058 109 088 Е

Веригата е: 058 109 229 B

Редактирано от svetlio88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,интересуват ме комплект предни и задни амортисьори +лагерите за ауди а4 1.8 б5 ADR седан 96г.

също цена за тампоните на задния мост,също и ножа на предната броня за фейслифтовата.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...