Jump to content

ПРОБЛЕМ А6 2.5 ТДИ


renco

Recommended Posts

Здравейте имам следния проблем: Карам АУДИ а6 2.5 дизел 150к.с. колата я купих преди 4 години и имаше проблем с двикателя пушеше бял пушек. Отидох в един сервиз в Разград който не го препоръчвам на никой, там ми казаха първо да сменя турбина, смених я!!! Колата продължаваше да пуши и да изхвърля маслото през ауспуха. След което отидох отново при тях за рекламация и те ми казаха, че имам сцепено бутало на двигателя и при което ме убедиха,че ще ми излезе по изгодно да си купя нов двигател и аз го направих купих си втора употреба двигател от ауди а6 2.5 ТДИ на 60 000 км. ударена. Сложиха го и от тогава колата ми сутрин не пали трябва да въртя 1 мин и чак тогава пали. Вървеше добре без паленето сутрин до преди 1 година. Преди 1год. колата изгуби мощност не вървеше изобщо отидох при един който прави така,че дебитомера да се премахне от системата и колата наистина се съживи :) Но сега тази кола гори много и при рязко настъпване на педала пуши черен дим и то много... оставя направо облък след себе си и сутрин пак си въртя на сухо 1 мин и тогава пали. ПОМОГНЕТЕ МИ

искам само да допълня че когато "изряскам" колата включва явно някакъв авариен режим или незнам какво е и вдига оборотите само до 2200 и когато я запаля на ново пак си тръгва до известно време докато я "изряскам"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега попринципно така както обясняваш проблема ти идва от авансатора на ГНП-то ако искаш ми звънни да ти обясня по точно 0893/578378,0879/363230 Недко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,предполагам става въпрос за V6 двигателя,но все пак доуточни се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,предполагам става въпрос за V6 двигателя,но все пак доуточни се!

да колега V6!!! Аз мисля че по принцип редовия двигател 2.5 е 140к.с. аз за това съм оточнил 150к.с. от там би трябвало да се разбира, но все пак, ако съм в грешка моля да ме извините :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...