Jump to content

Смяна на фарове - Ауди А3


blondeskiller

Recommended Posts

Философията е много проста. Рефлекторния фар е направен за халогенни крушки - слагаш халогенни ако искаш да свети добре. Прожекторния е за ксенонови - слагаш ксенонови. А за ледовете да светят добре трябва фара да е направен за ледове. Ето пример:

 

2015-acura-tlx-jewel-led-headlight-770x5

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не четеш, става дума за ЕДИНИЧНА LED лампа, такава НЕ върши работа, излишни пари. И да, нарочния лед фар е  с няколко чипа, като всеки един е на отделна лупа/рефлектор. Когато направят ретрофит фарове за старите кошници на този принцип, тогава ЧАК се купуват и слагат......."лед крушки".

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ти не четеш защото повтаряш точно това което казвам. Единичната кед крушка не е добра идея за фара за който говорим.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Демек точно това което съм написал във втория пост на страницата. :hilezh:

 

Някаква нужда имаш да се заяждаш с мен, но тук не мога да ти помогна - на едно мнение сме! :hilezh:

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз честно казано не разбирам тая мания за лед крушки на фарове за халогенна/ксенонлва крушка...

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мода , децата са  бунтари и искат да са различни.... Няма как да го убедиш, щом е модно, начи е яко.

По поне 50% от времето ми е шофиране по тъмно,  и съм изключтелно щастлив от такива ретрофити...Направо щастието струи от мен.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се и засилвал много много към лед-а , може да съм го обмислял , но съм бил повече за ксенона. 

Единствено ме дразнят ксенони или лед-ове на рефлекторен фар. Тия хора не им ли пука , че срещу тях не може да се кара и дори да им пресвяткаш никой не еб*ва. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте колеги след толкова време реших да ви покажа разликите в светенето на старите и новите фарове. 

Значи старите фарове бяха рефлектор H4/H7 , а новите прожектор(с лупа) H7/H7. 

Снимките са на къси светлини и да ви кажа има огромна разлика. На старите се вижда ,че бях с крушки с Бяла светлина , на новите със оригинална крушка на къси и на дълги пак Бяла светлина. http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=klz1545207194v.jpeg

Надявам се сайта да работи и да успеете да видите снимката, защото имам проблем с качването на снимки тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...