Jump to content

Добре Дошли


Recommended Posts

Екипа на Ауди Клуб България се надява този форум да ви бъде полезен със съвети и трикове при избора на евентуалния ви нов автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разходих се 20 страници назад във времето (като астрологично време това прави началото на годината) из Главният форум и преместих темите, които ми се сториха подходящи за тук. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Точно за това Ауди, с ТОЗИ двигател..... имаме мноооого теми и почти едно и също мнение :)

Разгледай точно в този форум и ако имаш питане го направи в нова, отделна тема!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 10 months later...

АМИ АЗ ПРЕГЛЕЖДАХ ФОРУМА НЯКОЛКО ПЪТИ, СЪБРАХ МНЕНИЯ И СИ КУПИХ А6 1,8Т /99 ГОД. - МНОГО ГОТИН АВТОМОБИЛ!! :rolleyes:

МЕРСИ НА ВСИЧКИ ЗА МНЕНИЯТА - МИСЛЯ, ЧЕ СА ПОЛЕЗНИ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...
  • 2 years later...

Привет на всички колеги!Радвам се,че съм част от това голямо семейство!Голям фен съм на марката и много я уважавам.Съвсем скоро,обмислям вариант да си взимам Ауди 80 Б3.Поздрави! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте Колеги,

от днес съм щастлив собственик на Ауди А4 - 97г. 1.8 20v S-line...

На пръв поглед колата е страхотна. Ще се образовам от форумчето!

Ще имам в предвид като задавам въпроси да не е питано преди това.

Интересно ми е едно как да разбера какъв ми е двг и коя версия б5 ли е кое е?

Редактирано от mas_ter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера на рамата се въвежда в една програма и тя изважда пълна информация за колата и с какви екстри е поръчвана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера на рамата се въвежда в една програма и тя изважда пълна информация за колата и с какви екстри е поръчвана.

Бихте ли казали и как се казва софтуера?

П.с.

Безаварийно на колегата, който е направил избора като мен !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТКА се казва софтуера.

Но това с четенето на рамата работи само в официалните сервизи, които са си платили достъп да базата данни на ВАГ. Да не се хабите да теглите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте на всички! следя форума отдавна, но сега се регистрирам, наскоро станах горд собственик на ауди А4 1.9 TDI quattro avant с което много се гордея, колата е уникална, с баща ми си купихме А4 1.9 TDI седан преди 5 години и останах изумен от автомобила, това ме провокира да похарча всичките си спестявания за именно такава кола + quattro (:

Форумът е страхотен и се радвам, че вече съм член!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, преди да си купите Аudi, преценете добре с предно предаване ли да бъде FWD или quattro/4х4, за да не пускате след това теми "Как да си направя колата от предно на quattro"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте на всички, записах се във форума малко предварително, защото още оглеждам А4-ките.

Надявам се скоро да се сдобия с такава.

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...