Jump to content

Оригинални масла, Консумативи и Авточасти на Топ цени.


Recommended Posts

Колега, ако въобще мога да те нарека така де, страшно некоректен си.

Потребител от форума е отправил запитване в моята тема за авточасти, ти обаче си видял това и без той да ти иска оферта на теб или да те пита каквото и да е си му писъл лично съобщение с цени. Мога да докажа веднага истиността, на това което пиша.

Това е меко казано не мъжка постъпка от твоя страна.Всеки да си прави изводите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли цена за масло + филтри - АUDI A8 4.2 quatr 2001г. АQF. Също така се интересувам от цени за предни амортисьори и пружини. Дай цена и за предни дискове с накладки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефон за връзка:

0897/999 420

0899/099 788

0886/800 997

0876/13 31 11

Aдрес на търговския обект:

Гр.София,ж.к. Младост 1, бл. 132

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден, интересуваме цена за маслен, форивен и въздушен филтър за Ауди А6 4F 2.0тди 140 конски сили BLB код на двигателя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега интересува ме горен тампон на макферснона-заден десен за ауди а4 1.8 т комби 2000г.

имаш ли го в наличност и цена

Редактирано от gen4o0
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега,би ли ми направил цена за масло,ремъци,филтри и водна помпа за ДВГ + масло за автоматичните скорости на S6 4.2 340к.с.

Също така ме интересуват свещи + кабели.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 5 months later...

Здравейте!

И аз да попитам: какво масло препоръчвате за Audi A4 1.9TDI 131 к.с. - 2003 г., и може ли да ми изпратите оферта, както за маслото така и за всички филтри - въздушен, горивен, маслен и купе. 

Благодаря предварително!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега, каква е цената за Антифриз HEPU червен G12 5л, интересува ме и някаква добавка за почистване на охладителната система и филтър за климатика Audi A6 AKE 180к. дизел 2002г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега благодаря за бързата доставка! Супер коректен си! Следващият път пак ще поръчам при теб.

За нищо, колега. Радваме се, че си останал доволен

Поздрави и много безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега кажи цена за комплект ролки и ремъци ангренаж и пистови за ауди а4 б5 1.9 тди 96г. модела на мотора мисля че е 1з. но несъм сигорен нов съм във форума.

Редактирано от atommm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, интересуват ме задни амортесьори, тампони и прашници за тях, както и тампони за заден мост. Колата е  А4 2000г. 1,6 ARM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите са супер точни, дават най-ниските цени на запитаните от Вас части, като предлагат дори няколко варианта като марка и ест Ви насочват към най-доброто като качество. Няма компромис от към качеството на предлаганите от тях неща. Доставката се изпълнява в максималко кратки срокове (пращат Ви я още на същия ден или на другия). До сега не бях срещал такива хора в БГ, които да се интересуват от това клиента да е максимално доволен! :)

Редактирано от Gorad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...