Jump to content

продавам резервна гума патерица за ауди 5*112


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

имам и сгъваема патерица 17-ка за ауди

 

Колега, става ли за А6 2006-а, какъв размер е гумата като се напомпа и каква е цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, става ли за А6 2006-а, какъв размер е гумата като се напомпа и каква е цената?

става, свалена е точно от ауди а6 2007година чисто нова е и към нея върви поставката за инструменти която влиза вътре в джантата + капака отгоре цена 300лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цена и размер на сгъваема патерица за размер 15-ка и 16-ка

имам 16, 17 и 18 цола цени от 170 до 300лв. но зависи точно какъв модел е аудито ти защото не всяка патерица става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става, свалена е точно от ауди а6 2007година чисто нова е и към нея върви поставката за инструменти която влиза вътре в джантата + капака отгоре цена 300лв.

 

Какъв е точния размер на гумата? Би ли написал продуктовия код на джантата?

Струва ми се, че информацията ти може да е неточна, мисля че гумата е от Allroad.

Редактирано от Creep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е точния размер на гумата? Би ли написал продуктовия код на джантата?

Струва ми се, че информацията ти може да е неточна, мисля че гумата е от Allroad.

не е от allroad размера и е 205/60/17, от allroad имам няколко броя на тях размера е 205 на 70  а кода няма как да го видя в момента , мога по късно следобед да ти го напища

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега, ама този размер 205/60R17 е с +21мм по-голям диаметър от този, на гумите с които е обута колата (225/50R17).

А колкото до цената от 300 лв - аз дадох 500 за 4 бр. зимни гуми Nokian 225/50R17 с DOT3012 карани 2 мес. в края на тази зима...

Успех в начинанието ти пожелавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега, ама този размер 205/60R17 е с +21мм по-голям диаметър от този, на гумите с които е обута колата (225/50R17).

А колкото до цената от 300 лв - аз дадох 500 за 4 бр. зимни гуми Nokian 225/50R17 с DOT3012 карани 2 мес. в края на тази зима...

Успех в начинанието ти пожелавам!

:hilezh: :hilezh:  колега следващия път не задаваи толкова глупаво въпроса имам ли патерица за а6, ами първо кажи какъав ти е размера на джантите и гумите за да ти кажа коя патерица става за теб защото размерите и цените са доста различни, гумите които имам в наличност и които са аналог на твоите гуми 225/50/17 са 185/60/17 или 155/70/17 или 135/80/17 а тук цените са 160-170лв. има разлика нали :hilezh:  успех ти пожелавам и на теб в търсенето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok, приемам забелжката ти! :bia:

Ще перефразирам: каква оригинална резервна гума идва с атомобил AUDI A6 4F C6 Model Year 2006 с гуми 225/50R17, имаш ли я, състояние/снимка и цена?

Не искам да слагам ква-да-е, искам да е както е излязла от завода. Можеш ли да помогнеш и срещу каква сума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok, приемам забелжката ти! :bia:

Ще перефразирам: каква оригинална резервна гума идва с атомобил AUDI A6 4F C6 Model Year 2006 с гуми 225/50R17, имаш ли я, състояние/снимка и цена?

Не искам да слагам ква-да-е, искам да е както е излязла от завода. Можеш ли да помогнеш и срещу каква сума?

по горе ти написах няколко вариянта които имам и всичките стават за теб, но наи-евтиният е 155/70/17 състояние чисто нова цена 170лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

 за тоаран оригиналния размер патерица е 125/70/18, диаметъра отговаря точно на гума 205/55/16 цена 180лв.

Колега, имаш ли налична такава патерица в момента?

И аз карам Туран със същия размер гуми, като посочения от теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаш ли налична такава патерица в момента?

И аз карам Туран със същия размер гуми, като посочения от теб.

имам за туран три размера, 125/70/18, 125/80/17 и 125/90/16

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Колега, каква оригинална резервна гума идва с автомобил WV Golf V 1.9 TDI 2007 с гуми 195/65/15 ? Имаш ли нова такава?

 

имам 4 размера за голф 5  15,16,17 и 18цола всички отговарят на диаметъра на твоите гуми 195/65/15, цени от 120 до 180лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...