Jump to content

Recommended Posts

Нищо не ми излиза, никъде.

Днеска го залях с една чаша вода на обяд.

Тилифона ме информира, че е засякал влага в порта и да го подсуша добре преди да зареждам телефона :flehan:

Редактирано от sweep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

По-добре чакай С9, ако ще чакаш коледа.

По принцип не държа да е топ топ последен модел и т.н. И все още не знам дали да е нещо бюджетно от сорта на Xiaomi Mi A1/J7(2017) или S8, като дойде периода около Коледа ще го мисля. По принцип харесвам чистия андроид. J7 ме привлича най-вече заради голямата батерия, Xiaomi-то заради чистия андроид а С8-цата си е много яка отвсякъде.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли успех със стъклен протектор за екран с edge дисплей? За половин година ми се спукаха 3, сега съм с четвърто, без да го изпускам .... сякаш не приляга добре и от малкото напрежение в един момент започва да се напуква (темперираното стъкло). Иначе скоро ще имаме Андроид 8 за С8ците ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Андроид 8 е добра новина :)

Нямам протектор, за да не си развалям кефа от ползването на телефона. Гледам да го пазя повечко. Имам LG G3 , което ми е със служебната карта и е изтървано безброй пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 11/14/2017 at 10:19 AM, HannoSLM said:

някой има ли успех със стъклен протектор за екран с edge дисплей? За половин година ми се спукаха 3, сега съм с четвърто, без да го изпускам .... сякаш не приляга добре и от малкото напрежение в един момент започва да се напуква (темперираното стъкло). Иначе скоро ще имаме Андроид 8 за С8ците ;)

 

Не си ли купи оня дето ти пратих?

Аз го змазах с падане, сега съм с втори, на който гърба замина от падане пак. Можеби не доживяват до саморазрушение :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих го разбира се ;) вчера се разпадна и предната и задната част .... са направих селекция от 4-5 вида за тестове да видим дали някой ше издържи повече от 2 месеца :hilezh:

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз знам че за Edge няма как да има стъклен протектор който да пасне.. За това съм и без и карам на повишено внимание.

Полимерните са успешни но не знам колко помагат и дали са удобни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би си прав, изглежда че винаги протектора на екрана е под някакво малко напрежение и в един момент се спуква ... поне при мен с 3 се случи това от Юни до сега (в момента съм с 4ти). Все пак много държа да го има, защото първите 2 месеца очуках телефона и ме фана страх да не го тотална :hilezh: 

 

при новия ъпдейт, за да разпъне екрана по целия дисплей в ютуб не е с копче, а с pinch-ване - много готино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии кор няма аутокрппфит вече

Как се разпъва да го ева?

 

Дейба, ърябвало рестарт. 

Редактирано от sweep
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Някой с инфо за приложение, което може да архивира приложения и прочие и после да възстанови всичко както си е било? Ще го давам на сервиз и казаха, че ще изтрият всичко...

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти е рутнат телефона направи бекъп с TWRP върху SD карта. Всичко ще се възстанови както е било.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е. Големи проблеми с тоя телефон, А5-цата 2017. Жената не го пази, малкия го хвърля.. един път сменихме стъкло, сега започна да потъмнява екрана, ще пробвам да мине гаранционно. По-лошото е, че губи сигнал, не знам дали обаче проблема е във Виваком или в телефона, трябва да сменя картата за да разбера... :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колко месеца е тоя телефон, че му е прегорял дисплея? Като имах Ноут 2, едва след 2-3 години мъчение се получи прегаряне в средата на екрана, защото показваше едно и също изображение с часове всеки ден и просто така си остана. Свали един тъмно сив фон и увеличи осветлението докрай. Ще разбереш кое приложение го е причинило. При моя по онова време бяха вайбър и месинджър.

Щом е в гаранция, трябва да направят ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7 месеца е, не е гаранция, че не е станало от някой удар. Първо станаха лилави черти в горния ляв ъгъл, после започнаха да слизат надолу, а първите, които излязоха потъмняха. За гаранцията ще видим, дисплей сменях в неоторизиран сервиз, мисля вече не важи, но ще пробвам, че взе да става много скъп... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш гаранция определено. Изгорял ти е дисплея от греене на процесора. Поне при LG така смених 2 дисплея гаранционно. Накрая изгоря и платката. Сега съм с нова - втора упореба платка.

Редактирано от kostaIliev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LG G3 с 2 Гб Рам памет. Сега му сложих платка с 3 ГБ и определено върви по-добре. Заради тези постоянни проблеми минах на Galaxy S8 и засега съм доволен. ЛГ-то ми е със служебната карта. Поне държи на изтърване .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A5/2017 е с някаква версия на SD625, 14nm.

А3 е абсолютно студен, дори google maps не го нагрява до степен "да пари". А5 предполагам, че не е по-различен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...