Jump to content

VAG-електро услуги Пазарджик и региона.


само за клиенти на сервиза  

85 гласа

  1. 1. какво е мнението ви за нашата работа

    • Положително
      83
    • Отрицателно
      2


Recommended Posts

  • 11 months later...
On 2/8/2013 at 9:26 AM, toshkov81 said:

Здравейте ние сме Авто Електро Сервиз в гр. Пазарджик извършваме ремонт на всякакви марки автомобили, но естествено ВАГ-групата ни е приоритет.

Занимаваме се с всичко свързано с електро инсталациите на автомобилите.

Ще се опитам да изброя част от нещата който правим по ВАГ автомобилите Ауди Фолксваген Шкода Сеат както и част от цените за услугите.

Пълна диагностика на всички модули в автомобила. Прочитане изчистване на грешки, и отстраняване на проблемите предизвикали ги.

Диагностика на всички модули + изчистване на грешки и лог файл на живи данни ако е нужно- 20 лв.

 

Монтаж и ремонт на Темпомат ( автопилот ) както електронен, така и вакумен. Цени в темата за Темпомати.

 

Смяна на Табло- проблемните табла на Jaeger с VDO. 30 лв. Включва прекодиране, обучаване на всички ключове и ако таблото позволява прехвърляне на стария пробег на километрите.

Смяна на табло без борд. комп ФИС с такова с ФИС дисплей. 80лв включва всичко. Прекодиране , прекарване на инсталация, монтаж на лост с копчета или само на копчета на вашия лост, обучаване на ключове връщане на километражаи т.н. от-до

Подмяна на неработещ ФИС дисплей. 50лв

Ремонт и диагностика на Динамо ( алтернатор ) 40лв цената е само за труд и може да варира според модела на автомобила.

Ремонт и деагностика на Стартери 40лв цената е само за труд и може да варира според модела на автомобила.

Центровка на ГНП на 1.9 ТДИ 30лв

настроика на милиграмите на горивото подавано от ГНП 30лв

ЧИП-тунинг от 150 до 190 лв според модела на ЕКУ.

Обучаване на имобилайзери

Премахване на имобилайзери

 

обучаване на дистанционни.

Добавяне на ключ или дистанционно.

Корекция на показанието на Километража.

Преработка на километраж от англииски към европейски- включва смяна на плаката на скоростомера, прекодиране и промяна на софтуера за вярно показание на скоростта. 50лв

Ремонт на проблемните клапи на парното при ауди 80.90 Б4 А4 голф и Пасат.

Смяна на радиаторче на парното.

Ремонт на ГНП VP44

Ремонт на ABS блок.

Ремонт на централно заключване и аларми.

Ремонт на микро ключетата в бравите на вратите.

Монтаж на 2- дин конзоли и навигации.

и още много други неща, за повече информация и актуални цени може да се обадите на тел. 0898364628.

 

Казвам се Жоро. Работното ни време е всеки ден без Неделя от 09 до 18 часа.

 

адреса е гр. Пазарджик бул. Христо Ботев 134

 

Здравейте аз съм ползвал услугите на Жоро, и също съм много доволен монтиран темпомат на а3 и чип тунинг. С две думи отлична работа. Сега обаче карам Шкода Октавия 2014 и ме интересува дали има възможност да се добави adaptive cruise control, кoлата има камера на огледалото и датчик за внезапно спиране на автомобила пред мен. Но явно трябва още нещо за да се подкара, не съм питал в Шкода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Много съм доволен от работата на колегата, имах проблеми с егр-а и дросела,които бяха отстранени бързо и качествено. Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравей toshkov81 и на всички колеги. Имам проблем с таблото fis-a е от малките и не работи, също и от стелките на водата и бензина не показват коректно, а и интериорното осветление откача не е по реда си на моменти свети на моменти не. Става въпрос за ауди А6 С5 фейслифт. Та въпроса ми е може ли да се сложи голям fis и това с оветлението можете ли да отстраните проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте звънях няколко пъти за ремонт на динамо за ауди s6 c5 но не можах да се свържа .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...
  • 3 months later...

Здравейте! Днес се възползвах от услугите на колегата @toshkov81. Изключително съм доволен от отношението и професионализма. Монтира ми темпомат, показа ми как работи. Раздвам се, че попаднах на тази тема и за бъдещ ъпгрейд, пак при вас момчета! Препоръчвам с две ръце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте какви пари ще ми струва монтажа на темпомат. Нямам лостче и какво ми е необходимо. Колата е ауди а3 1.9 131кс 2001 г

Редактирано от lubo_911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Здравейте, ползвал съм услугите на toshkov81 за предишната ми кола, сега имам нова и искам и на нея да поставя темпомат, но телефонът, който е посочен навсякъде (0898 364628), вкл. във форума, е “временно недостъпен”. Дали някой има актуалния телефон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.Както е споменал колегата и на мене ми трябваше за същата работа,но не мога да се свържа с него.Изглежда си е сменил номера.Така,че въпроса на колегата остава .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Жоро Тошков временно е с друг телефон - 089 6316863. Вчера отново бях при него за монтаж на темпомат и отново всичко беше отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...