Jump to content

Увиснал таван на А3


venkYYY

Recommended Posts

Колеги, нуждая се от малко помощ за свалянето на тавана. Свалил съм почти всичко само ми остана да сваля корите които са до багажника и тези на коланите.. Въпроса ми е някой знае ли как се свалят тези кори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, средните колони се държат в горния край с 2 метални щипки много здраво и излизат доста кофти, а в долния край имаш 2 болта, но за тях трябва да свалиш задните кори. За задните панели не мога да помогна, но мисля, че пак ще са на такива щипки. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече свалих тавана, но сега излезе още един проблем- Как да сваля старото лепило и дунапрена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега миналата седмица правих същото упражнение :) старото лепило и няква оранжева лепнеща гадост ги махнах със спирт за горене :) на една гъбичка за миене на чинии и малко търкане :) тапецирането лесно става само аз се преебах и тапецирах предните колони със плат за таван( има вата на него ) несъобразих, че ще ми стане ръб между тавана и колоните по този начин :) ако те интересува мога да сложа снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за съвета колега! И аз мислех да направя същия гаф ако ми остане от плата.. :rolleyes: Ако имаш възможност наистина качи някоя снимка да видя как се е получило :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето колега :) ако слагаш от дебелия плат от горна страна трябва да го подвиеш със сигурност защото ако го изрежеш точно ще се вижда ватата. Стой грозна бяла ивица ( по сложния начин го разбрах :lol: )

post-79672-0-01799900-1364219512_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз и това бях намислил да правя, за да се задържи по-хубаво.Обаче немога да изкарам цялото лепило от старата тапицерия... Дали ще е фатално ако остане малко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има проблем залепвай смело и внимателно, че като правих моя малко се смота на едно две места :hilezh:/>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го изшкурих целия, сега ще взема и малко да го мина с разредител за боя и утре го почвам, че вече откачих заради тоя таван :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем леко го чистих с разредитела, иначе тавана е готоооов :huh: Сега съм замислил да претапицирам корите на вратите.. и се чудя как пък ще стане тази задача :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С интернет на флашка съм и ще се качват 1 година... направо като тръгна да го слагам ще снимам хубаво, за да виждат и другите хора които в бъдеще ще си сменят тавана :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой може ли да качи снимка на задни кори от задната страна, че ми се отлепиха всички копчета и сега незная как да ги наредя :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Здравейте колеги,

на нас това ни е работата (незнам за Вас), Готови сме да Ви покажем как се лепят тавани ..след хиляди направени тавани на АУДИ. Ако решите да видите как се прави, заповядайте в удобен за нас час.

Винаги сме подкрепяли Вашият ентусиазъм и самодейност....казвам го изкренно. 

Пишете на avtointerior@mail,bg или звъннете на телефоните от сайта,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади се или пиши на мейла ни и ще ти кажа/пиша. Има няколко доставчика с различни цветове и качество на материала.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега! Малко хора занимаващи се с нещо биха си издали тайните... Таван за претапициране не е никак лесна работа, особено по ъглите, тогава като писах темата правих старото ми А3 8л и беше що годе лесно понеже плафона беше от малките и стана перфектно, на сегашното пак 8л, но фейслифт с големия плафон не стана перфектно, но пък вече 2 години карам, забележките които останаха са минимални, просто с колегата не успяхме да го изгладим напълно. Остана колонките да му направя, че вече 2 години ще станат карам без колонки понеже все други работи "правя" по колата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...