Jump to content

IMA PAK GONKI NA BOJURI6TE !!!!!!


Guest metody

Recommended Posts

всеки петък и събота от 18ч. стига да не е мокро

входа е 2лв.

Малка поправка петък,субота и неделя от 17:00 вход 2лв. В събота на 10.04 бях там но явно още много голяма яаст от хората не знаят че е отворено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Basi nema da hoda pove4e :| Qko sa mi na karuk sa pa me bii nekva si Corsa GSI :wink::lol: ve4e po4vam da se qdosvam

Стига бе човек :lol: ! С Audi 90 Quattro 2.3E пък да падаш от Corsa, нищо че била GSI. То вярно, че Корсата е като перце пред Аудито, ама с 2.3E + Quattro и на газ да си, оня с Корсата ще го виждаш в огледалото 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що прочетох в една друга тема, че си имал проблеми със скоростната кутия. Да не би нещо да ти се е опънала някоя предавка, защото аз по друг начин не мога да си обясня падението ти :?: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Basi nema da hoda pove4e :| Qko sa mi na karuk sa pa me bii nekva si Corsa GSI :(:( ve4e po4vam da se qdosvam

Стига бе човек :( ! С Audi 90 Quattro 2.3E пък да падаш от Corsa' date=' нищо че била GSI. То вярно, че Корсата е като перце пред Аудито, ама с 2.3E + Quattro и на газ да си, оня с Корсата ще го виждаш в огледалото 8) .[/quote']

Не подценявайте малките бегачки - наказват и по-сериозни коли от това Ауди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OOO vuobste ne podtzeniavaite niakoi kola osobeno po markata.. tia koli tam sa mnogo pipani .. i ne se znae i s kvo gorivo karash :() Az biah v sabota na bojuriste ..ama beshe mnogo tupo nisto interesno niamashe .. samo karutzi .. nekvi ladi deto razkartvat vsichko nared;) Imashe edno mnogo maniashko punto s turbo deto saskashe kato zmia.. i edni 2 astri gsi-ki ..no interesni startove pocti hich niamashe;( Edno srebristo audi se puska ama mai niamashe pobeda ;( slabichko beshe ..A inache imashe 2 cherni corsi .. ako za tiah stava duma .. dosta varviaha :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abe durvo jako

i mene me biha vednush ama vednush i az bih

te sa skusili pistata s oshte 100 -200 m i sega e samo za malki koli , az na vtora predavka zavushvam na psistata , tamuv vkaram treta i treba da spiram abe durvo

muslja da minavam na 14 colovi gumi shtoto s teja 195/60/15 mi sa mnogo golemi i mi buksuva suediniteljat pri trugvane a na toja ciment ne moga da gi prevartja

abe to veche trebva s smart da se hodi tam ako ja skusjat oshte

nekva vktra 2.0 , ama neznam kakvo i beshe praveno i s edna lafa 1.3 boxerche s 4 karboratora kam 100 knja , e tja beshe slabichka

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az do finala nai - burzo sum stigal sus 140km/h ina4e obiknovenno 125-130 km/h . Dosta slabi4ko e :( Golf 2 GTI 16V ( bez ni6to pipano po nego ) 150 -155km/h i BMW 325i 160-165km/h . Ina4e mi kazaha 4e sega e po4ti to4no 400m razstoqnieto ( Az ne sum siguren ama karai :roll: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...