Jump to content

Връзване на темпомат как? А3 8Р


iko 1

Recommended Posts

На 27.03.2018 г. at 16:01, fifipaldi написа:

Да бе, аз се шегувах, че напредъка ти е, че си установил, че имаш същия модул на колата ;).

С добро чувство го написах.

 

Аз че не проверих модула не го направих, но пък цената за комплекта бе приемлива :D

 

На 28.03.2018 г. at 11:06, Audi2027 написа:

Поне сега няма да ти се налага да адаптираш Steering wheel-a,щом си е от твойта кола :icon_biggrin: Иначе, нищо не ти пречи да пробваш да кодираш темпомата и да видиш дали ще тръгне въпреки, че си МГ2003, защото при мен се оказа,че съм си имал пуснат фабрично такъв кабел,пък уж не трябваше да имам ;) 

 

Кабел нямах пуснат импровизирах един за проба и нещата се случиха и всичко тръгна но си чакам на 03 април оригиналния кабел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте колеги, 

Имам един въпрос свързан с ретрофитването на темпомат на един ФВ Туаран. Лостче и модул съм си набавил, но единствения кабел за 13ти пин, който намирам е чак в Англия:

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F254201150852

Някой знае ли от къде мога да си набавя пиновете за тоя кабел (втората и третата снимка от обявата) и как се казват, или някой който може да направи такъв кабел? 

Благодаря

Редактирано от t5onko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...

Здравейте. На а3 8v може ли да се постави лостче и да се активира темпомат? 2013 година е колата. И колко би струвало?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Здравейте @bsdnikolov,

Надявам се да можете да съдействате.

Наложи се да сменим таблото на Audi a6 c6 2008 /понеже изголя дисплея/.

Калибрирано е, дисплея вече работи, но ми показва, че нямам гориво, излиза ми и грешка на дисплея, че нямам гориво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...