Jump to content

Домашна лютеница и други


Recommended Posts

Привет колеги,

Продавам домашна лютеница в съклена опаковка от 360 грама.

 

Съдържание: печени червени пиперки, печени патладжани, доматено пюре, слънчогледово олио, сол, захар, подправки.

 

Не съдържа нишесте, картофени брашна, тиква, оцветители, фибри, консерванти и други нехарактерни за домашното производство суровини и материали.

 

Цена: 3 лева за брой.

 

Доставката за района на София е безплатна, за останалите градове също има такава възможност, но за повече подробности звъннете или пишете л.с.

 

Дегустация също може да се организира, ако има желаещи.

 

За контакти л.с. или 0882 52 71 30

 

post-11458-0-76912300-1384514618_thumb.j

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте,направих си регистрация тук за да мога да ви пиша.И тъйкато съм нова незнам как да напиша лично съобщение.Искам да си поръчам няколко бурканчета с лютеница,които да ми изпратите до офис на Еконт в Русе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Колега ако имаш път към Бизнес парка или бул. България между Каблешков и Гоцето бих взел три бурканчета. През деня съм в Младост иначе привечер на Бългрия 55а

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на колегата Милослав не му е късно след 25.02 и аз съм в Бизнес парк София,колегата stanislav85 може да направи комбинирана доставка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех три буркана, но изядох един опитвайки я :)

Много е вкусна, ще повтарям поръчката.

Народе, който се колебае - Грабете!

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз си взех някой друг буркан, няма да сбъркате с тази лютеница, много е добра, дъщеря ми цялата се омаза докато похапваше  :hilezh:

Колегата е точен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Преди 15 мин си взех и вече почти свърши първото бурканче. 

 

Чудна е лютеничката, а патладжанът е добре изпечен и придава разкошен вкус!  :respekt:

 

Тия дни пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

В петъка няма да идвам, иначе точно си поръчвах и за мен. Ще трябва да разходим колегата два пъти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

Здравейте колеги,

Искам да Ви представя разширената гама от продуктите, които предлагам.

 

1. Домашна лютеница - 380 грама. Цена 3лв. за брой.

Съдържание: печени червени пиперки, печени патладжани, доматено пюре, слънчогледово олио, сол, захар, подправки.

Не съдържа нишесте, картофени брашна, тиква, оцветители, фибри, консерванти и други нехарактерни за домашното производство суровини и материали.

post-11458-0-01757700-1420901454_thumb.j

 

2. Салата от печени чушки - 380 грама. Цена 3.30лв. за брой.

Съдържание: печени и белени пиперки, слънчогледово олио, сол, чесън, лимонена киселина.

Не съдържа консерванти, оцетна киселина и други снижаващи цената, но влошаващи качеството на готовия продукт, суровини и материали.

post-11458-0-69856300-1420901482_thumb.j

 

3. Гриловани заленчуци - 370 грама. Цена 3.30лв. за брой.

Съдържание: комбинация от печени на грил различни зеленчуци, налични по време на производството, слънчогледово олио, сол, захар, лимонена киселина, чесън, подправки.

Не съдържа консерванти, оцента киселина, аромати и други снижаващи цената, но влошаващи качеството на готовия продукт, суровини и материали.

post-11458-0-71616700-1420901532_thumb.j

 

4. Печени чушки с доматен сос - 380 грама. Цена 3.30лв. за брой.

Съдържание: розови и червени белени домати, доматено пюре (за плътност), печени и белени пиперки, слънчогледово олио, сол, захар, чесън, подправки.

Не съдържа брашна, консерванти, регулатори, оцветители, оцента киселина и други снижаващи цената, но влошаващи качеството на готовия продукт, суровини и материали.

post-11458-0-14518600-1420901566_thumb.j

 

5. Гриловани гъби - 360 грама. Цена 3.30лв. за брой.

Съдържание: култивирани печурки, слънчогледово олио, сол, лимонена киселина, чесън на прах, червен пипер, риган, мащерка.

Не съдържа консерванти, оцента киселина, аромати и други снижаващи цената, но влошаващи качеството на готовия продукт, суровини и материали.

post-11458-0-02238800-1420901597_thumb.j

 

Продуктите имат сертификат за качество.

 

Доставката за района на София и Стара Загора е безплатна, за останалите градове доставям чрез Еконт.

 

За контакти л.с. или 0882 52 71 30

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

След толкова много хвалби из форума, реших и аз да опитам лютеницата. Взех едно бурканче за проба и.... съжалих.... трябваше да взема поне 2-3  :hilezh: Изключително вкусна лютеница. Вече ще си пазарувам лютеница от Станислав :)  :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, понеже наличностите намаляха доста (от лютеницата има последни 30 броя) намалявам цените на всички продукти на 2лв за брой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...