Jump to content

Problem sus spira4kite HELP!!


Guest metody

Recommended Posts

Zna4i kato pozagreqt malko i zapo4vat ujasno da sturjat ve4e sum se vidql vuv 4udo. Zna4i otna4alo kato 4uh toq zvuk si pomislih 4e nqma ferodo na nakladkite oba4e uvi :P ima po 4-5mm ferodo na nakladkite a 6uma produljava. Ve4e za 4ti put svalqm gumite da gledam spira4kite , oba4e nqma sledi na neizpravnost zatova 6te obob6ta malko:

- zadnite spira4ki sa smeneni ( diskove , aparati nakladki) , zatova e absurd da e ot tqh

- prednite imat 4-5mm ferodo, a po diskovete ne se zabelqzvat draskotini i ne sa iznoseni

- problema se poqvqva pri zagrqvane na spira4kite i pri po-plavno spirane ( pri silno spirane nqma 6um )

HELP!!! :P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Az onia den ot moita razvalina do4uh podoben shum, ama ne smeia da predpoloja ot kakvo e, siguren sum 4e beshe ot prednata diasna guma, ama dali e ot aparata ne sum siguren.... shuma napodobiavashe vse edno niakakva tel mi se e uvila okolo gumata i se vla4i sled men... kato se poiavi... spriah...navih gumata na ednata strana....gledam... nishto...navih na drugata....gledam....pak nishto... kupil sum si 4isto novi spira4ni diskove ATE i shte hodia v ProSpeed tia dni.... da gi smenim

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zna4i kato pozagreqt malko i zapo4vat ujasno da sturjat ve4e sum se vidql vuv 4udo. Zna4i otna4alo kato 4uh toq zvuk si pomislih 4e nqma ferodo na nakladkite oba4e uvi :P ima po 4-5mm ferodo na nakladkite a 6uma produljava. Ve4e za 4ti put svalqm gumite da gledam spira4kite ' date=' oba4e nqma sledi na neizpravnost zatova 6te obob6ta malko:

- zadnite spira4ki sa smeneni ( diskove , aparati nakladki) , zatova e absurd da e ot tqh

- prednite imat 4-5mm ferodo, a po diskovete ne se zabelqzvat draskotini i ne sa iznoseni

- problema se poqvqva pri zagrqvane na spira4kite i pri po-plavno spirane ( pri silno spirane nqma 6um )

HELP!!! :P:D[/quote']

Имай предвид, че това, че са нови, не е гаранция... Сигурен ли си, че не са някакви ментета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Awe nz moje i da sa menteta ama struvaha maika si i ba6ta si , a i vse o6te nikoi ne mi be6e kazval 4e Texar imat i mente , ama vse pak jiveem v BG :D:P . Po-vajnoto e 4e 6uma mi se struva 4e idva otpred . I opredeleno mi e nai-interesno kak kato natisna spira4kite leko po4va da hru4i i ako produljavam da gi natiskam mlukvat :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

I az imam sashtia problem :P

Kato pozagreiat malko nakladkite i ot vreme na vreme se poluchava edno ujasno starjene...hodih pri edin maistor kaza mi che niamalo nishto vidimo i che ne si obiasniaval zashto se poluchava taka :?

ponqkoga e dosta drazneshto :x

Ima izhod ot situaciata i tova e: NOVI NAKLADKI no shte izchakam da me podrazniat oshte malko :D

e ima i drug variant koito zasega me ustroiva: Po silna muzika

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Imam sushtia problem. Spored men se dulzi na tova, 4e nakladkite sa izpe4eni. Ot izvestno vreme ferodoto maj se e izpeklo, prestanaha da mi se napra6avat djantite.

Ili si karaj taka, ili ako te drazni si kupi novi nakladki. I po-vnimatelno s tjah :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Imam sushtia problem. Spored men se dulzi na tova' date=' 4e nakladkite sa izpe4eni. Ot izvestno vreme ferodoto maj se e izpeklo, prestanaha da mi se napra6avat djantite.

Ili si karaj taka, ili ako te drazni si kupi novi nakladki. I po-vnimatelno s tjah :P[/quote']

Именно :D

metody Просто трябва да ги смениш.При мен беше същата история.Самите накладки имаха 6,7 мм,а бяха станали на камък и така се бяха изпекли че можех да си правя зайчета с тях :P:P Бедна ми е фантазията как са спирали досега :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...