Jump to content

мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Аз бих я гледал обезателно

колата изглежда гледана по-снимки,и добре оборудвана

Ако търсиш конкретният модел отивай я гледай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Да, търся А3 след 2003. 



Това е другата към която съм се насочил:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11422550714160097&slink=91lg03

Някой да я е гледал?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За първата кола, която си дал: Някакъв сбирщайн е това виж какво е истински s-line вътре и вън и въобще не е Full Extra уникалното е грозните прагове..... А етo истинско s-line 2005 година
http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=166127#entry2341838

 

За около тези пари това определено си заслужава да му се хвърли един поглед http://www.mobile.bg/11424697909042403 годината е добра, мотора е хубавия с DPF

Това също заслужава внимание http://www.mobile.bg/11417703358736506

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора е хубавия с DPF..... Колега как DPF прави мотора хубав? :nixweiss: 

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако малко прочетеш темата за А3 8Р ще разбереш, че мотора 2.0 TDI с код ВММ е по-добрия и по-сигурен без пукане на глави и да той върви с DPF по-нов спрямо BKD, който може да донесе неприятна изненада евентуално естествено... и не напразно съм му дал два автомобила с BMM мотори и ако тръгнем да ги ситним и да си дигаме ръцете, ще видиш, че А3-ките с ВММ мотор вървят по-скъпо от тези с BKD от една и съща година... и има защо....

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно човека не е карал Ауди :)

За 14-15 А3 си е чудесен автомобил особенно вариант Sportback

За мен е супер избор! Така че колега смело взимай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човека не само е карал ами и в момента кара А3 4 врати, но предишното и никога не бих си го взел ако беше на пазарна цена, просто го взех много евтино и заради 4-те врати , не ме разбирайте погрешно модела е хубав, но е за "дребни" хора и пак казвам това е кола на 10 години.А за по-висок клас за тия пари BMW E60, E65 AUDI A6 4F, A8 D3 и т.н. достатъчно по-висок клас ли са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако малко прочетеш темата за А3 8Р ще разбереш, че мотора 2.0 TDI с код ВММ е по-добрия и по-сигурен без пукане на глави и да той върви с DPF по-нов спрямо BKD, който може да донесе неприятна изненада евентуално естествено... и не напразно съм му дал два автомобила с BMM мотори и ако тръгнем да ги ситним и да си дигаме ръцете, ще видиш, че А3-ките с ВММ мотор вървят по-скъпо от тези с BKD от една и съща година... и има защо....

Убеден ли си за този мотор?Обясни му тогава какво се получава с разпределителния вал и леглата на дюзите или аз да му покажа снимки....и за да не кажеш че само си бърборя главата струва 1500лв с отстъпката,вала е 400лв като сложиш и гарнитури и тн. какво се получава с по-добрия мотор.Цените са от миналия месец.Като цяло май 2,0tdi ще излезе новия душегуб.

Редактирано от ksi1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ако иска за тези пари и 5.0 TDI може да си взема и 4.2 бензин, 3.0 TDI или някой мощен мотор на БМВ, ама въпроса е има ли кой да плаща поддръжката и постоянните разходи на такъв автомобил , едно е да поддържаш както ти го нарече нисък клас А3 Спортбек с 4 цилиндров мотор за 14 000 лева, съвсем друго е поддръжката на купен за 14 000 лева ВИСОК КЛАС автомобил с голям 6 или 8 цилиндров мотор...............



Убеден ли си за този мотор?Обясни му тогава какво се получава с разпределителния вал и леглата на дюзите или аз да му покажа снимки....и за да не кажеш че само си бърборя главата струва 1500лв с отстъпката,вала е 400лв като сложиш и гарнитури и тн. какво се получава с по-добрия мотор.Цените са от миналия месец.Като цяло май 2,0tdi ще излезе новия дошегуб.

Ще излезе чушки и мотора е ВММ, а тоя който разбива леглата на дюзите е 1.9 TDI 105цата най-много проблеми 2.0 TDI прави BKP който се слага на Пасата 6-цата...

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ако иска за тези пари и 5.0 TDI може да си взема и 4.2 бензин, 3.0 TDI или някой мощен мотор на БМВ, ама въпроса е има ли кой да плаща поддръжката и постоянните разходи на такъв автомобил , едно е да поддържаш както ти го нарече нисък клас А3 Спортбек с 4 цилиндров мотор за 14 000 лева, съвсем друго е поддръжката на купен за 14 000 лева ВИСОК КЛАС автомобил с голям 6 или 8 цилиндров мотор...............

Ще излезе чушки и мотора е ВММ, а тоя който разбива леглата на дюзите е 1.9 TDI 105цата най-много проблеми 2.0 TDI прави BKP който се слага на Пасата 6-цата...

Много по-добре да храниш 6 или 8 цил двигател пред тва нещо дето го водят за мотор ПД... Старите дизели на ВАГ поне бяха здрави, надеждни и икономични   ,ПД от своя страна нито е здрава нито е евтина нито е особено икономична.. Проблеми с нея генерализирам защото всеки код си има драми и то не съвсем безобидни ..Според мен да си купиш такова нещо на 6-7 и повече години е безмислено и неоправдано.........А3 си е пръчка и на возия и на визия а 14 х лв за полу-абитюрентка  е :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре вместо да се кланяш кажи какво да си купи за 14 000 лева разбрахме, че А3-ката не става, ПД - не става, Дизел - не, 4 цилиндъра не става, дай предложение за конкретна марка и модел за тези пари..... пак казвам вместо да пускаш подигравателни емотикони в този стил  :flehan: дай кола за костюмар чичак на средна възраст, а не полу-абитюрентка за 14 000 лева

Редактирано от Ropotamo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко разбрах и прочетох, което написа, моля те още веднъж напиши ми каква точно марка и модел кола за 14 000 лева би препоръчал и с какъв мотор да бъде, защото всеки може да пише, че това или онова не става... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за а3 и ПД що не се качиш на рс6 ц6 примерно колега? :) Вярно, че за 14-15к не се намират, но бягат повече от дизела.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам никой не препоръчва :) Ами освен аз -> Ауди а3 - с мотор 1.6 :> Не върви много ама не е и скъп като се счупи :) Аз бих гледал а4 - с кой мотор ли - амииииииии - голям мотор на тази кола е скъпо приключение - горе долу ясно като край. Но пък малките мотори освен 1,9 имат не особено ясно бъдеше като поддръжка и разходи :) Та препоръчвам ти Mazda - ох , те пък гният,. Вземи си Ауди с двигател на марсиански парапланер :) Е свъременната индустрия и китайската конкуренция ни докараха дотук - оправяйте  се..това важи най-вече като пък се зачудите каква нова кола да си купите  :) Ха - забравих да препсувам 2.0TDI - пукали глави и не мажели добре :> Ама и при хубавите кодове има проблеми :) Обичам си а4ката колеги, ама вземете обобщете нещата в някакви по-сбити теми :)

Редактирано от Firo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия пари и А6 4ф може да вземе. Голяма кола -  2.4 ръчка бензин. Сравнително евтина подръжка и дърт мАтор с части бол по моргите :hilezh:

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...