Jump to content

Покупка 8p 2.0T quattro


Recommended Posts

Update: гледах и втората, хареса ми, има забележки. Но разхода бил 15 градско и 11 извънградско. Нормално ли е толкова. И е с малка навигация без дисплай, дали може да и се сложи голяма навигация на мястото на радиото или няква афтермаркет навигация която да работи котролите на фабричната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Зависи кой кара и как и къде, но е достижим такъв разход. Трябва да е около 9-12.Има вероятност да е натрупала нагар в колекторите . За навигация може, само не знам защо ти е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако е нагар може да се почисти предполагам. Нещо което ме притеснява е има ли какво да ми свалят от екстериора, огледала, лайсни ... или направо цялата ще я вземат, защото е S-line, седалките били скъпи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Земете една дачия ,на нея няма да и пипат нито огледала нито цялата.На мен като не искам да ми пипат по колата си я държа на платен паркинг с каско или в гараж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауу, S-line-a е страшна работа и голяма рядкост [emoji1]

То не останаха Аудита в БГ, които да нямат поне фалшив S-line. Едно време се лепяха ремус лепенки, сега в червената S-line лепенка е истината и силата, в комбинация със светодиоди на интериорното осветление - жив тунинг.

Ако се притесняваш да не ти пипат нищо си сбъркал марката. Гараж, каско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...