Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вентилатора на парното взе да просвирва нещо. Прави го само на определен ток, т.е. като давам газ или отнема спира/тръгва да свири. Някой да се е борил с такъв проблем? Ще го отварям да видя какво има вътре, ама все пак да почерпя опит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се е износил нещо, едно окъпване с WD40 ще му е достатъчно :)

 

Едно време са ми ремонтирали такъв на пасата, така че попринцип могат да се правят. Специално за наще не знам, но най-вероятно не са някво капсоловано чудо на техниката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,на мен пък нещо ми стана с паметта на седалките...работеше си ,но онзи ден си местих седалката и след това не искаше да върне запаметената позиця. Настроих си отново седалката (функцията е пусната) давам set задържам 1 - изписква ,че е запаметило...размествам я - харабииската ,задържам 1 и нищо не се случва...преди ми я връщаше...гасих колата ,палих ,пробвах какво ли не - не става. Дясното огледало като дам на задна си пада ,нали и то беше свързано с ел. седалките и паметта. Някой имал ли е подобен проблем? Ако разкача клемите на акумулатора дали ще се оправи? Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имате ли в трип компютъра изминато разстояние ?

Имам моментен разход, среден разход, време, средна скорост но не и разстояние та се зачудих това нормално ли е ? Единствения вариант да засека изминати километри ми е на одометъра при километража, но не и на трип 1 примерно между две паления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, като има време и средна скорост, май разстоянието е елементарно да се сметне...ср.скорост*мин/60 

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес забелязах, че подгрева на задното стъкло май не работи или поне доста бавно маха леда. Къде да гледам да реша този проблем ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,някой от вас ползвал ли е оригиналния ароматизатор на ауди? Гущерчето ?

 

Аз имам гущера. Миризмата е на "нова кола", приятна, не натрапчива. Не е много силна, но след три месеца още се усеща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги днес забелязах, че подгрева на задното стъкло май не работи или поне доста бавно маха леда. Къде да гледам да реша този проблем ?

Колега аз имам същото наблюдение като теб . Странното е , че при по ниски температури подгрява повече примерно при 12' подгрява по малко , а при 2' повече. Сигурно е автоматично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много ме ръчна това със това нагряване на задното стъкло и отскочих до Ауди и там потвърдиха , че според температурата подгрява това е въведено от 2007 година насам. Първите модели са си отоплявали здраво но за избягване от изгаряне на нагревателите е променено и всичко ставало със софтуерно ъпгейтване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно щях да напиша, че моето грее доста бързо. Иначе ел. парното е много блага работа. Ако сутрин е под 5 градуса или когато светне снежинката направо няма и 30 секунди и почва да духа топло. До сега съм го държал на auto и започва да духа основно на предното стъкло, а вече си го държа да духа напред и в краката и се усеща много бързо. Обаче ако е над 5 градуса, благинката я няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Препоръчайте ми добавка за изчистване и подобряване  работата на дюзите за А6 2.7 мотор.

Благодаря предварително.

Редактирано от terzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...