Jump to content

Вярно ли е че: Скоростна кутия от Passat B5.5 1.9TDI 4MOTION пасва на А4 (В5) Facelift 1.8T quattro


Recommended Posts

  • Отговори 108
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Това е реалната скорост, по километраж е 155, поне така беше и на трите ми коли. А отностно темата с шума ако трябва да се обобщи основния проблем не са оборотите, а самия двигател, ако караш нещо голяма и с повече цилиндри изобщо не мислиш на колко точно оборота си, просто там си е винаги спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е по километраж и с минимална разлика от няколко км и по гпс е толкова.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук идва едно от малкото предимства на трошлитроника.

 

2150об/мин при 100 км/ч. Реално колата се кара с около 160-170 км/ч при 3500 об/мин или иначе казано в максималния и въртящ момент. Има малко запас до 4500 об/мин преди да поче да тъпче зверски. Това на стокова кола с един чЕп само.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми на около 80-90 градуса мисля при 100 км/ч, а при въпросните 3500 об/мин около 90-110 в зависимост от това дали се опитвам да ги поддържам по баир (Вакарел например) или съм наравно.

Истината е че се си мислех колко е важна температурата на маслото но за една стокова кола с плешив чип мисля че е тотално безсмислена при работещ топлообменник. Вече за стабилно засилени коли е друга бирата. Това го казвам защото се чудех какви ли не схеми да ползвам показателя за въпросната температура като буст метър. Е няма да го ползвам за това то се е видяло.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Да изтупаме темата. А6 ц5 на предно ръчка с чип някой знае ли дали ще пасне 5 ст кутия от афн примерно, където с 3000 об на 5та си със 140 по километраж?

 

ПС: Може и от пасат 5.5 1.9 пд с 5 ск?

Редактирано от ppenchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...