Jump to content

Специализиран VAG сервиз - D-Bros Automotive LTD


Recommended Posts

Здравейте колеги и приятели,

 

Пускам нова тема за да Ви уведомя, че поради разширяване на дейността и непреодолимата нужда от повече място се налага да преместим сервиза.  

Надявам се до 01.04.2016г да сме на новото място. 

Новият адрес е до бул.Ботевградско шосе, ул. Япажда. (бивш стопански двор) 

За връзка с нас ; 0898 555 625- Цецо

 

036730944-big.jpg?r=0

 

 

 

Сервизът се помещава в автокомплекс с площ 15000 м2 , като нашето работно помещение е с площ 460 м2.  Имаме на разположение пункт за технически прегледи, цех за струговане, цех за боядисване с камера 35м2, автомивка и кафе с 30 места, а съвсем скоро стенд за реглаж на преден и заден мост и гумаджиино.

Комплексът е с денонощна въоръжена охрана, СОТ и видео наблюдение.

 

Услугите и дейностите с които можем да Ви бъдем полезни са;

 

Продажба на авточасти и консумативи както ОРИГИНАЛНИ така и от водещите марки в световен мащаб с гарантирано 1-во качество.

Внос и продажба на тунинг елементи и аксесоари. 

Продажба на нови гуми по цени на едро, както и гуми и джанти втора употреба!

Пълна диагностика и оглед на техническото състояние (включително на автомобили преди покупка).

Смяна на масла и филтри (вкл.всички видове трансмисии и диференциали).
Ремонт на всички елементи по ходова част.

Смяна и преоборудване на двигатели и скоростни кутии. 
Проверка, ремонти и ъпгрейд по спирачна система .
Основни и текущи ремонти на двигатели, охладителна система и всички възли по тях.
Смяна на ангренажни ремъци и вериги, като разполагаме с всички необходими блокатори и скоби.
Смяна на тампони и лагери, главини и всякакви детайли за пресоване, фрезоване, шлайф или струг.
Рециклиране, ремонт и профилактика на климатични системи.
Ремонт на ел. инсталации и всякакви доработки по тях.
Всякакви нестандартни ремонти и услуги.
Прекодиране, обучение, флашване и ъпдейт на модули.
Монтаж на допълнително оборудване ( аудио системи, ксенони, диодни светлини и др. 
Монтаж и сервиз на газови уредби.
Почистване и регенерация на DPF/FAP филтри
Продажба на авточасти и консумативи както OE така и водещите марки в световен мащаб.
Всички услуги свързани с поддръжката и ремонта на един автомобил.

Пътна помощ ДЕНОНОЩНО за страната и чужбина! 
Застраховки КАСКО, ГО и АСИСТАНС. 

ГТП.

 

Разполагаме със стендове за;

 

Измерване на компресия.

Вакуумиране и пълнене на охладителни системи 
Измерване на налягане на масло

Измерване на налягането в горивни системи.

Измерване на реалното налягане в турбо пътищата.

Ендоскоп.

Стетоскоп.
Измерване на кривини в спирачните дискове.
Проверка и регулиране на дюзи (вкл,комън рейл).
Проверка годността на спирачна течност.

Проверка антифризи.

Проверка и измерване гъстотата на електролита в акумулаторите.
Газ тестер за регистриране на отработени газове в охладителната система.

Преса Електро-хидравлична 25т

Стенд за зареждане и профилактика на климатични инсталации. 

Атом машина за почистване на миризми и антибакретиално третиране на купето и въздуховодите на климатика

Стенд за проверка на работоспособността на спирачната система.

Стенд 4D за реглаж на преден и заден мост (очакваме го скоро)

Машини за смяна и баланс на гуми (очакваме ги скоро)

 

Диагностики:

 

За VAG групата (VW,Audi, Seat, Skoda, Porsche ) ползваме: VAS 5054A, ODIS, VCDS, 

За BMW и MINI  ползваме: Inpa, Ista-D

Зa Peugeot/Citroen ползваме: PSA XS EVOLUTION

За всички останали Delphi Ds150Е, 

 

За повече информация и галерия с част от ремонтите, които сме извършили може да посетите страницата ни във Фейсбук.

 

https://www.facebook.com/D.Bros.Automotive/

 

Линк към старата тема;

http://audibg.com/forum/index.php?/topic/145569-ремонти-по-ходова-част-спирачки-елуслуги-и-всичко-нестандартно/

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, разбрах,че имате камера за боядисване. Дай цена за цялостно на BMW E39 - Тъмно син металик?

Поздрави

Може и на лично

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерсаж и от мен за отделеното внимание!

Чул Душегуб за "Болницата на края на града" и реши да я посети...(строши се на 2-3км)...Знамение!!!

Обяснявам му, че не е болницата на душегубите...ама той не та не..Иска да се отърка в професионалисти...Не бил доволен от ремонта на спирачките..Не съм му бил сложил кремче..а само червило.

Та днес Любо и Цецо попреправиха на душето спъначките...че се разпаднаха в движение...

Малиии!!! Да си загуби  един от болтовете дето държи целият спирачен апарат, и апарата заклинил в джантата...А аз си мислих, че фърли душетроник..

Пък и накладките имали посока, а харийките трябвало да се махнат, а и искал медна паста....Претенциозна душегубска гад..иска си нейното.

Душегуб доволен...щял да си мери и компресията... Че съм му  създавал много налягане на последно.

 И отново Благодарско!

 

 

 

 

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от няколко дни все минавам покрай Горубляне и все са затворени вратите  си мисля къде изезнаха.
Успех на новото място. И все повече доволни клиенти като мен :)

Тук е мястото отново да благодаря на Цецо и за неговата отзивчивост, че за пореден път с мнение по телефона ми намира проблема :flehan: .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, тъпкано да Ви се връщат. :respekt:

 

 

По повод стартирането на сезона за климатици, освен всички ремонти и профилактики предлагаме и антибактериално/ противогъбично третиране с ултразвукова атом машина. След процедурата освен дезинфекция се неутрализират миризмите и интериора мирише, като на нов автомобил.  

Почистването е безплатно, като комплимент от нас за всеки автомобил минал през процедура по климатичната инсталация. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналото лято си направих профилактика на климатика при Вас.Сега в жегите го тествах и си е все същия ледник в купето :), а и нямам помен от миризми, въпреки че е ползван цял сезон.А и като се сетя.... всичко което сте правили по колата, си работи безотказно.Респект :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам само хубави неща да се случват в новия сервиз!

 

Отново благодаря за цялото съдействие за сложния и тегав ремонт тая седмица. Често съм бил доволен от различни сервизи, но само когато си взема колата от Вас съм истински щастлив!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Основен ремонт на двигател, смяна на дюзи, рециклиране на балансиращи валове, смяна на бутала и сегменти, ребилд на глава, смяна съединител + маховик, ремонт турбо и др. 

036977093.jpg?r=0

036977095.jpg?r=0

036977097.jpg?r=0

036977099.jpg?r=0

036977101.jpg?r=0

036977103.jpg?r=0

036977107.jpg?r=0

036977112.jpg?r=0

036977114.jpg?r=0

036977115.jpg?r=0

036977117.jpg?r=0

036977118.jpg?r=0

 

Още снимки на https://www.facebook.com/D.Bros.Automotive/photos

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Мислим дека и новио сервиз скоро че ви отеснее...

Де ега ви е на  късмет таз гужва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз да похваля момчетата. Преди месец им закарах бараката с неясен проблем в охладителната с-ма. Ходих по разни "майстори" преди това, за 6 месеца смених 2 водни помни, термостат, датчици за температура, прочиствах радиатор на парното и прочие глупости.

Тъй като проблема не се проявяваше много често, колата стоя при тях 4-5 дена само за диагностициране, като й отделяха достатъчно от времето си, за да се почувства човек, дори малко неудобно. Най-накрая проблема беше намерен -  главата и/или нейната гарнитура.

Последва разглабяне, изпращане в специализиран сервиз, вкарване на маркер и снимка на главата. За радост, проблема се оказа само в гарнитурата. След ремонта, колата се държи много добре, няма проблем с охлаждане, парно, климатроник, ниво на антифриз и подобни.

Горещо ги препоръчвам за всякакви ремонти, изключително приятелски настроени и най-важното компетентни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво, момчета!

 

Останете все така кадърни, чевръсти и отзивчиви към всичките си клиенти.

 

Снимката с пълния сервиз ми хареса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

Здравейте

 

Искам да Ви споделя, че  много труд и благодарение на Вашата подкрепа успяхме да увеличим капацитета на сервиза с още подемници, предлагани дейности, и по-голям екип.

Вече сме 6 човека с общ професионален опит от над 60г, разполагаме с 6 напълно оборудвани работни станции и почти неограничени възможности за ремонт и поддръжка на автомобили от VAG групата произведени от 1980г до 2014г включително.  

Най-интересната подробност е, че работим в тясно сътрудничество с Христо Христов от  "Муцев-Газ" и на територията на сервиза се извършват консултации, монтаж, гаранционно и след гаранционно обслужване и текущи ремонти на газови системи от всички водещи марки на пазара. 

 

За повече информация;

D-Bros Automotive

Редактирано от cvetan83
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

ОЕM части за ремонт и текущо обслужване с гаранция 1г при монтаж в нашия сервиз. 

 

037427086-big.jpg?r=0

037427085-big.jpg?r=0

037427084-big.jpg?r=0

037427083-big.jpg?r=0

037427082-big.jpg?r=0

037427081-big.jpg?r=0

037427088-big.jpg?r=0

 

За повече информация D-Bros Automotive

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Може ли да получа оферта за следното нещо:

Колата ми има нужда от обслужване на ангренаж ремъци,ролки и т.н искам да сменя всичко колата е ауди 80 Б4 ABT  93година бензин 2.0 90 конски сили.
Интересува ме крайната цена части + труд.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...