Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

ако забележите проблеми, моля пишете в тази тема.

 

 

Това са промените, ако някой се интересува -

https://invisionpower.com/news/ips-community-suite-419-available-r956/

 

 

Мисля, че сега Activity Streams ще ви харесат повече :wink:

Rve9sBYGMAAAAASUVORK5CYII=

Адрес на коментара
  • HITMAN pinned this topic
  • Отговори 207
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тва съм забелязал го прави, ако не изчакаш да обнови, четеш няква тема и като дадеш назад и пак седи като непрочетена. Ако изчакаш да рефрешне и после няма проблем. Но може би пак трябва да я пуснете някоя магия щото е мега бавна, а тамън летеше .

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
12 hours ago, congo said:

Дали това ще оправи проблемите около тапата ? Все още ми се налага да маркирам всичко като прочетено т.к. иначе само се трупат. Дори и когато прочетеш даден топик през тапата после пак си е там.

Нямам идея за това. Дано

10 hours ago, ole said:

. Но може би пак трябва да я пуснете някоя магия щото е мега бавна, а тамън летеше .

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Не, просто беше натоварен сървъра, сега би трябвало да е добре.

Адрес на коментара

При мен няма никаква промяна (и се надявам, че не съм единствен, разбира се). Забелязах, че "последваното съдържание" ми е подредено по дата на следване на темите?! Нищо общо с писане на последно мнение. Добре де...не може ли да се добави настройка за подреждане на съдържанието по някакви "различни" критерии?

Относно камбаната с известията - отчайваща работа - настройка за подреждане си иска...или просто да са по дата на писане на мнения и теми...

Адрес на коментара
4 hours ago, petio_venkov said:

При мен няма никаква промяна (и се надявам, че не съм единствен, разбира се). Забелязах, че "последваното съдържание" ми е подредено по дата на следване на темите?! Нищо общо с писане на последно мнение. Добре де...не може ли да се добави настройка за подреждане на съдържанието по някакви "различни" критерии?

Относно камбаната с известията - отчайваща работа - настройка за подреждане си иска...или просто да са по дата на писане на мнения и теми...

Има тикети за 2 проблема, като изчистят първия, следва този с твоите нотификации.

 

3RlFgfK4ES5AAAAAElFTkSuQmCC

 

 

Адрес на коментара

Аз имам следния проблем - тази тема примерно -

, като гледам отвън - последното мнение примерно е от Муцев, а като влезна в темата на последна страница виждам само едно мнение от AsK, от 14  март.

Тоест не виждам последните мнения. Има ли начин да се оправи това?

Адрес на коментара

Здравей,

още един човек има този проблем. Работи се по него.

Последното инфо от съпорта е:

 
Quote

 

Nickolay Karshev

25 March 2016 - 11:21 PM

Hi Ryan,
yes i counted that, but when user has admin rights he can see posts after 06 March 2016 for account хххх.
Now it is working for him (ххх), what i did was
1. Put member in admin group
2. Last NOT hidden posts showed up
3. Put member back in members group
4. Now he can see last NOT hidden posts.
:wacko:

 

Tried same for user ххх (which cannot see last posts in this topic http://audibg.com/fo...ше-бг/&page=44).. didn't work.

 

There is some problem somewhere, so we need to find it.

 

Thanks.

 

Ryan Ashbrook

26 March 2016 - 02:21 AM

Hello,

 

Okay yes, I see the problem - that user has Unapproved posts in that topic, which they can see, but those are not being taken into account for pagination.

 

I am going to escalate this to our development team for review.

 


Regards,

 

Ryan Ashbrook
Invision Power Services, Inc.

 

 

2 hours ago, petio_venkov said:

Чакаме изчистването на първият проблем, че да дойде ред и на втория. Тази опция така или иначе си беше на "първо най-новите" - другаде е болката.

Дам смятат, че двата проблема са свързани.

Quote

 

Hello,
We wil continue on your other ticket for now. Please reply to this one once your other ticket is resolved as its likely to be the same issue.

 


Kind Regards,

 

Marc Stridgen
Invision Power Services, Inc.

 

 

Адрес на коментара

Имам проблем с Back бутона на браузъра(Хром). При натискане маркира страницата, като рефрешната (нямам повече стъпки назад), но ме оставя на същата страница, на която съм в момента. В моя телевизор ли е проблема?

Адрес на коментара

Някои ад-блокери прецакват бек бутона. Най-вероятно не е свързано с форума.

 

оффтопик: Този бутон е полезен само при страници със статично съдържание, чудя се защо още го ползват хората. Да не говорим колко ядове причинява на програмистите да менажират проблемите от натискането му :)

Адрес на коментара
Преди 4 часа, Wizi написа:

W7 + Chrome като дам Backspace ме връща една страница назад. Това ли имате предвид при вас като различно поведение?

Това имах предвид, но в момента работи коректно ... неам идея вече :nixweiss:. Не съм рестартирал, нито пипал настройки по някакъв начин.

Преди 3 часа, Един_Луд написа:

......

оффтопик: Този бутон е полезен само при страници със статично съдържание, чудя се защо още го ползват хората. Да не говорим колко ядове причинява на програмистите ....

На мен ми е удобен, когато реша да се върна да прочета пак последното мнение от предната страница особено, ако е пълна със снимки и цитати и трябва да скролвам, като шашав... тия с ядовете да си глеат работата. :hilezh: 

Адрес на коментара
  • Wizi featured this topic

Има проблеми с качването на снимки от компа, качвам една и след това за втора няма опция за качване от компа, ами от ърл адрес или от тези, които вече ги има в сайта, и все още е доста бавен сайта.

Адрес на коментара
1 hour ago, Wizi said:

Разкарах кръглите аватари и леко "разпънах" дизайна, че под мизерния Windows беше уеко тесен.


 

Надявам се не възразявате.

Значително по-добре е така. Малко ми е малък аватара, но това вече мога и сам да го коригирам.
 

Адрес на коментара
Преди 1 час, Митака55555 написа:

Има проблеми с качването на снимки от компа, качвам една и след това за втора няма опция за качване от компа, ами от ърл адрес или от тези, които вече ги има в сайта, и все още е доста бавен сайта.

 

Нямам абсолютно никакъв проблем с атачмънтите. Провери ако можеш през друг броузър. 

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...