Jump to content

Национален Ауди Събор 2016


Wizi

Recommended Posts

Привет,

 

Радостни сме да ви съобщим, че на 25ти и 26ти юни (събота и неделя) тази година ще се проведе съвместен събор между Ауди Клуб България и Кръвна Група Ауди. Мястото на събитието ще е на познатата писта Дракон, Калояново.

 

Програмата все още не е напълно уточнена, но желанието ни е да отпуснем максимално време за състезания по пистата включващи обиколки както и драг на 402м.

 

Запазете си датата и очаквайте подробности! :)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 283
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:) Колеги, имате поле за действие, това е темата , в която може да следите всичко относно събора, както и да давате идеи и предложения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е и първоначалното разпределение на класовете:

 

1. Тайм Атак
2. Драг
3. Майсторско шофиране

Освен това, ще има конкурси за car audio и оптичен тунинг.

Класовете за дисциплината тайм атак са следните:

клас А -бензин (без Т) ДО 2000см3
клас Б - бензин (без Т) НАД 2000 см3
клас С - дизел (+ TDI) ДО 2000 см3
клас D - дизел (+TDI) НАД 2000 см3
клас Е - бензин ТУРБО "сток" БЕЗ ограничение на кубатурата, без модификации по външни агрегати и възли
клас F - всички двигатели със МОДИФИКАЦИЯ,РАЗЛИЧНИ от ЗАПИСАНИТЕ в талона и СЪСТЕЗАТЕЛНИ (без ограничение на гориво,кубатура и гуми)

Карането ще е във две сесии по 10 минути ~ 6-7 обиколки. 
При липса на автомобил във даден клас се разпределят във класа над или под тях. 
Награждаването ще е за всеки клас по отделно 

Ето и техническите изисквания за класа:

Автомобилите трябва да имат валидни ГТП,ГО 
Изправни стоп светлини и мигачи/аварийни. 
Изправни спирачки,не напукани маркучи.
Гумите трябва да не са твърде стари,износени и напукани (DOT минимум хх10).
Разрешени са СЕМИ СЛИК (БЕЗ ЧИСТ СЛИК,освен клас F)
Всички класове БЕЗ F, трябва да са стрийт/сток (позволен е ЧИП и въздушен филтър)
Регулируемо окачване е разрешено за всички класове.
Задължително ПОЖАРОГАСИТЕЛ в колата
Без не закрепени части вътре в купето
Изолиран ➕ на акумулатора,и стабилно закрепен

Записването за класовете ще започне от 01.06.2016

:) Марката на участващите автомобили е БЕЗ значение.
 
Класове за дисциплината DRAG

клас А1 -бензин (без Т) ДО 2000см3
клас А2- бензин (без Т) НАД 2000 см3
клас B1 -бензин + Т) ДО 2000см3
клас B2 - бензин + Т) НАД 2000 см3
клас D1 - дизел ДО 2000 см3
клас D2 - дизел НАД 2000 см3
клас C Open - всички двигатели със МОДИФИКАЦИЯ,РАЗЛИЧНИ от ЗАПИСАНИТЕ в талона и СЪСТЕЗАТЕЛНИ (без ограничение на гориво,кубатура и гуми - модификация по двигател, генерация, електроника, интериор, и екстериор)
Всички класове БЕЗ C, трябва да са стрийт/сток (позволен е ЧИП , въздушен филтър регулируемо окачване)


Участниците в дисциплините Тайм Атак и Драг , заплащат такса 5.00 в - за всяка дисциплина в която желаят да карат

Участниците в майсторско шофиране, не заплащат такса.

 

 

Споделяйте своите коментари и предложения, ако намерите на необходимо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Входа за всеки един от дните -Събота/Неделя е 5лв на човек!

Официалните АКБ Мембъри не заплащат вход срещу представяне на клубна карта!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че няма да има организиран хотел и всеки се оправя както може вечерта?

Аз, например ако искам да дойда още петък вечерта, както други години?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година организирането на хотел ще е изцяло лична отговорност на всеки пожелал да присъства. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, drob4o написа:

Като станеш официален член на клуба ще получиш. :)

Разбирам не съм сред богоизбраните, дори и заявление не мога да дръпна с тоя моя юзер B) отивам да си поплача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, more написа:

Тази година искам да дойда, планирал съм го отдалече а и щом ти ще си там с твойте "коли" не е за изпускане :)

За двата дена ли ШЕ идваш уа?

 

Аз искам да питам организаторите дали участниците трябва да присъстват и в събота, или може само в неделя?  Че на минали събори е имало квалификации в първия ден,  на втория са се провеждали финали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Състезанията ще се провеждат и двата дни. Тези дни ще се пусне окончателната програма. Колкото до хотел... най-близкия до пистата е Сарай, от който както съм чувала доста хора не са доволни. Препоръчвам хотелите в Хисаря. За два от тях съм проверила, че може да дадат и отстъпка ако се събере по-голяма група. Аугуста и Вила Париж. Втория е малък, но уникален и чисто нов - мисля че бяха 14 стаи. Но няма ресторант. Предлага се само  закуска - сутрин и след обяд. Но в непосредствена близост до него е ресторант Балкан. За първа пролет правихме сбирка там и останахме много доволни от хотела. За КГА запазихме 6 стаи в хотел Плаза в Пловдив, но там вече няма останали свободни заради гости на някаква сватба.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, Broom написа:

Разбирам не съм сред богоизбраните, дори и заявление не мога да дръпна с тоя моя юзер B) отивам да си поплача.

 

:tear::keks: оправени са правата и на не богоизбраните. Можеш да си свалиш молбата тутакси! ;):bia:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да изформулирам въпроса по друг начин.

Ще има ли по-голяма групичка, която ще ходи петък и къде евентуално ще е нощуването?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Schnura написа:

Ненужен цитат на последно мнение в тема!

 

За петък не знам, аз и още 4 ма човека заминаваме от петък заради ангажименти по организацията, ще спим в Пловдив, в Плаза за петък знам че там има места, цената за двойна стая е 55 лв, и ресторанта е на наше разположение.

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)  официалният стикер за събора е решен. Пускам списъка с номерата. Цената на стикера е 2.00 лв. Ще бъдат готови за раздаване след около 4 дни.
https://docs.google.com/…/1OOqwwgQ7SlJtLDcwrl2I_cXEpp…/edit…

 

 

stiekersubor.jpg

тъй като се намират "играчи"  да се ебават със таблицата - файла е заключен за момента, пишете си заявките тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже явно е настанала някаква драма сномерата, пускам си заявката и тука:
Жельо Панайотов, Lo_Ridah / ACB, Audi A6 3.2 FSI, Бургас, 0883 343 641.

Желан номер 222, ако не 223, ако не 234, ако не квот- такова  :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...