Jump to content

Проект КОКПИТ


Arcrain

Recommended Posts

Здравейте колеги.

 

Една идея ми се върти в главата и незнам какво да правя. Смятам да изкарам тези пласмасови части на колата и да ги боядисам. Отбелязал съм ги като А1 и А2. Но се чудя дали да ги боядисам черно като цвета на колата или да ги направя по свежи като лайсните на таблото и по вратите но проблема ми е климатроника как ще стане и как ще го боядисам мисля че има надписи ауто и прочие?!

13077010_1189731821046033_6974327852665377973_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се направи като хората няма да си личи че е пребоядисване.

За мен това е единствения вариант понеже съм търсил каде ли не, но централна конзола без драскотини така и не намерих.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото видях някой от колегите с 4Ф комби май беше боядисал с черна перла и много добре седи но незнам дали ще върви на мойта.:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я направих тази процедура , ако искаш като си в Бургас , драсни едно лично да се видим. Ако ти хареса ще ти дам точния код на боята

 

13128674_1154798621211675_235232506_o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Леле и при двата цвята таблото изглежда супер и при черния и при сребристия супер е просто. Долу горе разбирам от боя син съм на бояджия и по малките площи стават супер при мене но при по големите като преден капак не се заемам че пада много прах поради това че нямам помещение ( камера).

Редактирано от Arcrain
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има вкус но на мене повече ми харесва как стои Сребристия цвят. Колата е черна и вътре какпита изпъква много добре но след като го боядисам ще пусна снимки. Тази вечер ще се мъча да го вадя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен тавана и слайн седалките са ми черни и поано лак ще седи като ковчег. Иначе е най-лесно за правене. Има един уникален орех дето бих си сменил лайсните само за него ама вече две години не изкача никъде :(

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сиво и амбиентното осветление в плафона изпъква повече. Черното и лъскавото направо поглъщат светлината и все едно няма амбиентно. На алуминиевите лайсни много ме дразни, че нямат никелиран кант като на дървените. За кой орех говориш ? Има един който е много тъмен и матов - седи много красиво
 

13140904_1156435827714621_702472578_n.jpg

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е ли 4г..сякаш не се сещам да съм виждал подобен в 4ф модел, там е един лакиран и хич не стои на място.

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен махагона не ми харесва много като опция. По добре да е някакъв цвят стои по стилно на кола това е моето мнение.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Духалките + всички малки пласмаси около тях + тази около бутоните и ръчната на ММИ има ли ги фабрично в различен цвят освен тъмно сив?

Ще разглабям духалките напълно, някой има ли опит с това?

И само на мен ли Гюнтер е решил да си направи гавра и е направил вътрешната част на духалките златиста...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката, която показах е от 4G но има и такива изпълнения в 4F страшно красиви. Тука се карат само милионници, няма къде да ги видиш такива по-ексклузив неща. Колкото до духалките са сиви и черни. Зафиров, по скоро Гюрсел си е направил гавра със златни духалки, едва ли е Гюнтер :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лакирания махагон седи много добре в комбинация с кафяви седалки и тъмна тапицерия (сиви лайсни и черен таван). На седана имах алуминиевите лайсни към кафявия салон със светла тапицерия и хич не седеше. Махагона също нямаше да й пасне. На светло бежавите седалки пък много добре стои светлия махагон (пак лакирания), който лично мен ме дразни, но там прелива добре. Черното по таблото ще седи добре, ако е в контраст с нещо, иначе ми седи твърде семпло и отива към изпълнение за някой пасат или голф. Пиано лакът е добре, но трябва да се комбинира с нещо друго, я цветни шевове или най-добре тапицирано табло. Просто така на нормален интериор, седи леко кичозно или просто не на място. Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.ebay.de/itm/Audi-A6-4F-C6-Holz-Dekor-Natur-Naturell-Wurzelholz-Einlagen-Holzeinlagen-Wood-95-/252357873967?hash=item3ac1b3912f:g:0UcAAOSwv0tU~rFp

 

ако имах 600 излишни без да се замисля го взимам, ще е супер с бежовия салон :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е това дървото за което ви говоря, това е лъскав махагон и седи кофти за мен и много пластмасово и фалшиво. Има един релефен орех с истински дървен фурнир уникален, ама няма намиране. А тия в ибей са леко луди да искат 600 евра за тая смешна конзола предвид, че ще си я поръчам за 300 лева същата и ще дойда в петък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...