Jump to content

Gaz-Injection za ACE motor-2.0/16V ????


Recommended Posts

Kolegi,

ot mnogo vreme me interesuva v koi serviz za montaj i obslujvane na gazovi uredbi moje da

montirat gaz-injekcion na ACE dvigatel ?? Kolata e audi 100-C4, 1993, 2,0 E/16V.

Vijdal sam v mnogo takiva koli , vneseni ot Italia i Holandia ,4e ima montirani gaz-injekcioni.

Takiva uredbi se proizvejdat i u nas otskoro-firmata se kazva BSM(Bulgarian sound machines), namira se na 7mi kilometar, sre6tu Metro.Za sajelenie, te ne sa zapoznati sas

K-Jetronika na ACE motora(mehani4niat injekcion). Serviza s koito rabotiat(Bulavto) sa6to ne sa zapoznati i te smiatat 4e na K-Jetronik ne moje da se postavi Gaz-Injection, za6toto tozi tip uredbi sa prednazna4eni za KE-Jetronic(t.e. za Elektronen Injection) i v kola s mehani4en injection niama ot kade da se vzemat 4etirite signala za djuzite na 4etirite cilindara.No az sam vijdal 4e to4no tozi motor raboti sas Gaz-Injection.

Po kakav na4in-ne znam...

Ako niakoi kolega ima takav motor sas takav injection, ili e dobre zapoznat sas K-Jetronic,neka spodeli ili izprati snimki ot kade to4no se vzemat 4etirite signala.Tova e edinstvenata spanka za momemta.

Ina4e otzivite za Gaz-Injection sa mnogo dobri,za sajalenie do skoro cenata na takava uredba struva6e okolo 2000 lv,no ve4e se proizvejdat i tuk i cenata na palen komplekt sas butilka i kompjutar e 1000 lv.

www.bsm-bg.com

Mislia 4e vaprosa interesuva i mnogo drugi kolegi i 6te bade dobre da namerim otgovor.

moi telefoni za kontakt sa : 0878 500221, 0896 895729

e-mail: lz1cbk@yahoo.com

Blagodaria predvaritelno !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...