Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,
Бяха направени промени по сървърната част и форума, надяваме се това да реши проблемите от последните 1-2 седмици.
Ако забележите някакви проблеми, моля пишете тук.

Всички коментари, които НЕ са по темата ще бъдат изтривани.

 

Server changes:
1. Web Server
2. DB engine
3. Patches - Memory Leaks, Security
4. Tuning DB and Web
5. Upgrade forum version to latest release

 

Адрес на коментара

От предните версии на форума имам игнорирани потребители. От известно време гледам,  че постовете са им видими.

Тук уж ги има - http://audibg.com/forum/index.php?/ignore/

и въпреки това филтрите явно не сработват. Опитах да ги ги махна и добавя наново или редактирам записите, но дава съобщение -- " You are not allowed to ignore that member. ".

Не е кой знае каква драма, но леко ме дразни липсата на тази функционалност.

 

Адрес на коментара
  • 3 weeks later...

Чист бъг си е. Няма го бутона за виждане на останалите обещан 2013г.. Освен това се чувствам лично засегнат защото днес навършвам 50 години.

Адрес на коментара

Жив и здрав още няколко пъти по толкова!

 

http://audibg.com/forum/index.php?/calendar/1-събитията-на-audi-club-bulgaria/2016/06/30/&show=birthdays

Адрес на коментара

Не мога през Chrome на телефона да върна мобилната версия на форума. Като отида най-отдолу и цъкна да я сменя нищо не става само бутончето Изглед премигва в синьо и не ми дава избор.

Адрес на коментара

Имам проблем със смяната на подписа под полето за мнение.

Въпреки, че го променям, не се променя  в мненията. А когато отворя профилните настройки си стои променен.

Въпреки, че му давам отново "запази" нищо не се получава. Стои си старият подпис.

Оправих се...  Сори за мрънкането

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
On 7/8/2016 at 3:33 PM, petio_venkov said:

Защо понякога получавам по 2 мейла за едно и също мнение на даден потребител? Два абсолютно еднакви...без да има редакция на мнението...

Бъг, в новата версия го оправят.

Ще я качвам скоро.

On 7/16/2016 at 4:02 PM, integrale45 said:

Има ли възможност коментарите да бъдат номерирани,както преди?

Премахната е опцията, съмнявам се да я върнат.

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

Разширеното търсене нещо не ми работи! Ако не е филтрирано по форум или съдържание в заглавието примерно, няма проблем, но ми излизат хиляди резултати; ако реша да отсея резултатите с допълнителните филтри в разширеното търсене, не излиза нищо!??

Адрес на коментара
  • 1 month later...

Началство,малко е извън темата и за да не пускам нова, Ви моля да споделите тук защо е заключена тази тема.Лек ден!

Адрес на коментара
  • 2 weeks later...

a63620821a6215ad.jpg

 

От тука предполагам няма как да отида на последното непрочетено мнение? Като цъкна на името на темата ме праща на първото мнениЙ...

П.С. А как ми бърка в здравето липсата на те такава същата страничка, с всички теми, в които съм писал + с опция да отида на последното непрочетено, направо ще е безценно. Тва "Моята активност" не е същото. Тъй ли е или съм пропуснал нещо?

Редактирано от ole
Адрес на коментара
  • Wizi unpinned this topic
  • 9 months later...

Все пак ще го напиша отново.

Има ли някаква вероятност Форумът да не се погажда с Win10?

Питам, защото от месеци достъпвам изключително трудно начална страница, трудно се отварят теми, често прекъсва сесията на браузъра.

Преди малко пробвах от старата машина, която е със Седмица и нямам абсолютно никакви проблеми с форума.

Поздрави!

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...