Jump to content

Съвет за Audi A3 1.9 TDI 131 коня 2002г.


Recommended Posts

Здравейте кефът ме ауди а3 1.9 тди 131 коня. Може ли някой който има такова ауди и е запознат с плюсовете и минусите на колата.И също така тази кола ограничител има ли и колко развива км/ч без чинове фабрично ауди а3 1.9 тди 131 коня 6 скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега майтапехме се с този ограничител.Разбира се,че не може да дигне 250.Погледни линка който ти е даден по горе.Там си пише колко е максималната скорост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

240 км./ч. ще вдигне по-километраж,ама на спускане от Траянови врата,с попътен вятър и нафта от Марешки.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Bobkata2702 написа:

Имаше едно ауди такова същото и на 6-та с 200 в 3500 оборота

Аз видях линка но нз колко е вярно.гледал съм клипчета и върви бая но нз.

:steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М даааа върви яко 1.9 :) най-измъченият и тормозен мотор от power of  dreams owners....който има не леката задача да върИ като 300кс и звучи като шестак. Разбира се и не се чупИ щото е 1.9. Като прибавим това че почти всички все още са на около 150 000км средно как де не го вземеш? Въри на пушка и души нафтата :) 

Редактирано от Misho 82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам що за човек би си избирал кола с подобен мотор по максималната й скорост, ама явно си има и такива хора.

 

До преди 3 седмици имах такава. Максималната й скорост е 210км/ч на равно, сам човек в колата с малко багаж. Някъде на спускане ще вдигнеш и 220-230 ако е достатъчно дълга права. Като цяло скорости над 180км/ч са си мъка с този автомобил.

 

Но стига сме говорили сериозно! Ако отвориш километража и мръднеш малко стрелката ще подминава 260 без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...