Jump to content

Спешно нужда от идеи за централно


mangov

Recommended Posts

Днес сутринта колата не искаше да се отключи с копчетата, като я отворих с ключа не отключи другите 2 врати също така и с вътрешните копчета на вратата не искаше да отвори другите врати. Утре рано сутрин ми се налага да пътуваме 4 човека и няма как да влизат всичките през прозорците за съжаление. Бушона на централното не е изгорял така че миля ви дайте идеи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен модула за централното да се е прецакал. По колата правени ли си някакви интервенции? Сваляне на акумулатор и т.н. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Еми добре ще го пробвам, лошото е че в града малко трудно си намирам разбирачи по електрониката за да я закарам

 

Редактирано от mangov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че някой се е опитал да я разбие и е дал на късо алармата и комфорт модула по някакъв начин, ръчката и патрона са ми леко изкъртени и одрани  и платката на комфорт модула е стопена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ти е взета на мушка, колега. Съветвам те да вземеш мерки. Повреждането на алармата е само първата стъпка.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е че гаража е малък и не се събира а пък двора е пълен с плочи и павета където правя са ремонт, та няма къде да я прибера 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си със заводска аларма веднага я разкарай и сложи нещо читаво афтърмаркет при някой читав алармаджия! Не ги дръжте със заводските аларми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колеги моя номер на модулa е 4b0 962 258 К а по моргите намирам само с N накрая дали става или трябва а си търся точно K  да е и другия 

Редактирано от mangov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде колега ги намираш тези модули с N. Аз се скъсах да търся точно такъв и за сега, без успех. Ако попаднеш на такъв моля те пиши ми. Ако аз намеря такъв с K ще ти пиша аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщнос аз в момента имам един с К, Н и N но нещо няма връзка между комфорт модула и таблото и не може  да се влезне в настройките за да се оправят проблемите. Ако искаш може единия с N да ти го пратя евентуално във вторник ако я оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...