Jump to content

Трябва ми помощ !


Recommended Posts

какво дребнотемие, а как вОлно се леЕ Истината за нАшенеца :hilezh:!

 

.........не случайно коронния герой на Краси Радков ми е любимец........, гОрдата квинтесенция на българщината:lol:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Колеги и бъдещи водачи,

Купувайте каквото можете и карайте разумно, уважавайте останалите участници в движението и бъдете по-човечни. Колата е черупка, която не се вижда сутрин в огледалото в банята, там, след кат се изсереш, оставаш сам със себе си и трябва да са си доволен от това което виждаш в огледалото, а не да респектираш с ковчег на колела по пътищата.

Избора е ваш...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, zlobil написа:

Моментът в който 16 годишният ауди фен усвои мантрата на половината форумни гадатели по снимки в мобилето.

Шапки долу 

ама виж как авторитетно звучи ''при Райно'', ше кажеш, че всеки Викенд си пият кафето заедно :hilezh:
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt::respekt::respekt:

55 minutes ago, zlobil said:

Взимай РС4 и с него ше си актуален в студентски град. 

Подкрепям

Поне като натиснеш да се подмокриш 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

59 minutes ago, G&G said:

Трудно ще ви повярвам че на 18, не сте искали да бъдете с някаква по-хубава кола, освен ако не сте били с такава.

На 18г. имах далеч по-смислени желания от тези, които имате вие днес. Исках да избутам казармата и да завърша право, за да не съм толкова глупав, като вас и да не ме очаква съдбата на ресторантьор, монтьор, шофьор или обслужващ персонал в хотел. За протокола - кола нямах. Нямах и пари. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казарма тея момчета/в момента на 18 г./ ще гледат само на снимки.

Но @G&G с някоя и друга скица,след години може да се класира за нова РС4 Б10-ка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Fitil4o написа:

:respekt::respekt::respekt:

Подкрепям

Поне като натиснеш да се подмокриш 


Момчета, ключа към успеха в студентски е елементарен....
осмак на газ за 15-20к от светата немска троица, задълже са правите тръби отдолу + баджове АМГ/М5/РС6 от продавалника по 15 лева парчето. От там нагоре всичко е ненужно изхвърляне.
Д4ки и т.н. може би биха се оценили от момичета, които са започнали от студентски град преди едно 6-7 години, помъдрели, но все още в разцвета на силите си :hilezh:

Редактирано от Dummkopf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шофьор, монтьор, ресторантьор, учител и т.н. са в основата на средната класа, към която се чуслия и аз и която липсва тук в БГ.

Не съм съгласен труда на хората от тези и подобни професии да се омаловажава и дисккфалифицира. Те също бачкат яко да си хранят семействата. За мен срамна работа няма, стига да е законна и да не вреди на останалите. Бил съм и монтьор и хамал и даскал и като сервитьор съм се пробвал за много кратко, само шофьор не съм бил, ама на тия в градския транспорт им се възхищавам на спокойствието и професионализма. Ако някой си позволява да не уважава чуждия труд, щото е много на нещата, то да иде на гробищата да види къде свършват всички, без значение колко са учени.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...