Jump to content

Въздушни възглавници


MitkoDimitrov86

Recommended Posts

Не слушаш ли слушах нищо не се чува

колата си я вдига за 10секунди !

сигорно като сваля как да разбера че е спукана ? То нищо не се вижда

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ами правиш си накрайник за компресора, сваляш я, махаш кожуха отгоре, разпъваш и я надуваш и пак с веро и въздух. Или закарай колата в порше пловдив да я видят. Или си говори с тях дали те могат да ти я тестват ако им я закараш свалена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ядосах се и си купих друг амортесьор смених го и няма проблеми вече! Гругата страна е спадала да може да се опитва да изравни предницата !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

варианта е или да го пратиш за ремонт и да си го държиш за резервен, или да го продадеш, макар че не знам каква стойност може да има с прецакана възглавница и евентуално за рециклиране

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега видях,че сматик ги изкупуват ама не съм питал колко пари ама според мен ще е около 100лв по моя преценка 

Аз им го пращам за ремонт те ми казват,че не е спукан аде кво правим ся ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте ,вчера от снега имам проблем колата ми клекна седи на конфорт и на се вдига другите опции са забранени,дава ми грешка  и,J197 контрол модул и 02645 - система за контрол на вентили за ниво ,имате ли идеи смених датчика за кмпресора но не тръгва мезнам какво да сменям

имам два предни рециклирани амортесьора  ако някой е закъсал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, изчетох цялата тема и изглежда, че се и аз се вписвам в проблема с възглавниците. Колата е А6 ALLROAD 2008г. и спада отзад в ляво, а след по-продължителен престой и цялата задна част. Интересно, че спада само когато е на "комфорт" , а на по високите степени не. Както и да е поръчах си две задни възглавници от Германия и като пристигнат ще ги смеят в сервиза. Въпросът ми е относно адаптацията след смяната. Имам VCDS, но не знам как се прави, та ако някой има желание, моля да напише по-подробно как става тази адаптация.

 

Предполагам, че някой ще се поинтересува колко са ми стрували възглавниците - 264.12 EURO без ДДС с включена доставка от този сайт:

https://aerosus.net/audi/a6/c6-4f/audi-a6-4f-c6-avant-rear-air-spring.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията колеги. Според UPS възглавниците ще са при мен или след обяд на 19 или преди обяд на 20. Предполагам, че в сервиза ще ми направят адаптация понеже е сервиз на VW, но на мен ми доставя голямо удоволствие да се ровя, така, че и аз най-вероятно ще правя адаптация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз съм с Allroar A6 C5 2003г от една седмица сутрин намирам колата отпред легнала и от двете страни но отляво е в калника, без значение на коя степен съм я оставил вечерта. Лампата за окачването започва да мига и колата се вдига но много трудно, по някога се налага да загася двигателя и да го стартирам отново докато се вдигне отново. До сега не съм имал проблеми и не знам какво да правя, за това моля ако някой има представа за какво става въпрос с този модел нека да пише. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, ако си беше направил труда да прочетеш темата, щеше сам да стигнеш до заключението че си за смяна на възглавница, най вероятно лява. Намери си сервиз по свой избор където да ти я ремонтират. Успех

 

другата тема:

 

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

При мен колеги, колата не може да избере Confort, другите си ги избира, когато я оставя на dynamic, automatic колата спада за около 6-7 часа, когато я оставя на allroad i lift колата не спада (оставял съм я и за седмици и не спада и със сантиметър), спада само задницата като спада равномерно и от двете страни, а отпред няма проблеми. Може ли да дадете някакъв съвет. Колата е Audi Allroad 3,0 TDI 4F 233 k.с. 2006г. Когато е спаднала (спада до долу) излиза на таблото зелена кола и огасва когато достигне избраната височина, а много много рядко в движение ми излиза на таблото червена кола (без да мига) свети си постоянно и при гасене и запалване на колата изгасва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диагностика, и най-вероятно имаш теч някъде отзад, щом не спада на всички нива дупката е някъде във възглавницата на гънката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...