Jump to content

Въздушни възглавници


MitkoDimitrov86

Recommended Posts

Здравейте колеги ,

2 пъти намирам колата клекнала отзад в разстояние  на 10-на дни. Първият път е спаднала за под 1 час, като запалих веднага се вдигна. След 8-10 дена се повтори ситуацията . През останалото време няма проблем . Задължително ли е от възглавниците или може да е проблем в електрониката ?

Благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

99% е от тях. Майсторите никога не са имали проблем с клапаните и винаги се е оказвала възглавницата. Просто има случаи в коиъо изпуска при определени ситуации а не постоянно (така беше при мен)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята спадаше за 2часа и беше възглавница !

Днес пък гледа другата предна лява спаднала явно ще се прави.

А може ли някал да се разбере дали е клапан или възглавницата ?

Сега мисла да я сваля и пратя на smatic защото предната я правих в сервиз в Плд,който работят с smatiс,но ми взеха 580 лв само за възглавницата.То тези клапани на самите възглавници ли са ? След сваляне може ли да се разбира кое е отишло?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възглавница е. Клапаните ако не се лъжа са по 1 на две колела, така че би трябвало две да спадат. Освен това за клапан почти сигурно трябва да има грешка, но за възглавница няма. Свалях и пращай на smatic.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не означава. Моята спадаше 1 път на 2 седмици на случаен принцип. Може просто пробива да е малък и да трябва повече време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм ясно интересно как предната вечер да спада за няколко часа а на другата вечер изобщо.

А твоята на две седмици като реши и спада бързо ли ? 

А като се свали възглавницата вижда ли се дупката,или няма как като не е надута.

То е ясно,че ще я свалям и пращам ама просто ми е интересно.Задната ми като се спука остава ли я за 4-5часа си клякаше,нямаше това унова ама сигорно е била голяма дупка! ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята спадаше веднъж на месец и само на паркинга до нас, защото е чакъл и дупки и колата застава на неравно, което отваря цепката явно. На равен паркинг не спадаше. Като я свалят ще си видят. Цепката реално най-вероятно е хоризонтална и от тежестта на колата си седи притисната. Когато караш тя изпуска от време на време, което компресора компенсира. Та така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм така и стана оставих колата с предницата надолу и на сутринта беше клекнала.Ясно ми е вече в понеделник ще я пращам да я правят.

Друго да попитам гледам,че тази проблемната страна като колата е на равно седи по-високо с 3-4см.Може ли да е загубила някакви настройки и да трабва да си я имеря и настроя? Като я пусна на дайнамик всичко е еднакво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, trapera94 said:

Да и аз така мисла,колата трабва да е на много равно спряна нали като меря растоянието?

 

Не ходи в моловете обаче че гонят :D Мен ме мислеха че крада колата, така застанал с лаптопа отстрани съсредоточено :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...