Jump to content

Recommended Posts

На 12.03.2017 г. at 22:15, svoenraven написа:

И аз съм в дилема между  Пирели,който като показатели за икономия на гориво и на мокро са с най добри показатели,няма други гуми с 2 пъти А А

https://bg.avtogumi.bg/oscommerce/letni-gumi/pirelli/cinturato-blue-23545-p-141381.html

 

И другите са тези Фулда,те пък са с най добри показатели за шум

https://bg.avtogumi.bg/oscommerce/letni-gumi/fulda/sport-control-23545-p-202344.html

 

 

 

Вече втори сезон карам с такава Фулда на този размер.Очарован съм страхотна гума много тиха и като загрее се държи добре при всякаква скорост.Качество на доба цена.Препоръчвам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се коригирам за Goodyear-a. След като покарах малко гумите започнаха да се държат по-добре. Много по-добре.

След 700-800км каране, днес на Тракия в пороен дъжд с каране само в лявата лента мога да каже, че от гума в този размер (195/65/15) просто не мога да искам повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоест да заложа спокойно на Goodyear-a? Не чувам добри отзиви за Дънлоп Спорт макс, по форумите чета, че по-старите блу риспонс били доста по-добри от новите, като поведение на мокро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортмакс и Блу/Фаст респонс са различен клас гуми.

Първите си искат загряване, по-мощен двигател и повече натискане за да изпъкнат предимствата им. Много са директни, предсказуеми. Но на мен не са ми комфортни.

Познат скоро ще смени такъв Дънлоп с goodyear в този размери и ще каже в каква посока се е променило поведението на колата.

 

Аз на другата кола сложих Спортконтакт5 - като комфорт съм изключително доволен. Като сцепление също. Като реакция на волана - си мисля, че Спортмакс и Ф1 са по-добри....но не съм ги карал точно на тази кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой да е карал с такива летни гуми Pirelli P7 Cinturato 91W 225/45/17 да даде мнение как са ще се карат на а3 8L ако има значение. Благодаря предварително. 

П.с. Отворен съм и към други марки ако има мнения за този размер:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези дни ще купувам от този размер Hankook Ventus S1 , Пирелитата ми се струват доста скъпички. Ханкок-а са 140 лв с ДДС , монтаж и баланс в Примекс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, dimitar9408 said:

Колеги някой да е карал с такива летни гуми Pirelli P7 Cinturato 91W 225/45/17 да даде мнение как са ще се карат на а3 8L ако има значение. Благодаря предварително. 

П.с. Отворен съм и към други марки ако има мнения за този размер:)

На S3 8L 3-ти сезон ще карам.
Минах и през зимата в най-големите снегове с тях, ми мога да кажа че гумата е тип-топ при -20.
За сцепление в 30 градуса плюс, сякаш си залепен с поксипол, ц200 и секундно. 
Pirelli Cinturato P7 92W XL 225/40/18
И, в крайна сметка получаваш това за което плащаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Пирели п зеро АО 255/35/20 много са добри дота е края на2017г.Мокро сухо, няма грешка.От ауто гуми бг.ми писаха че били наи добри в сравнение с каквото се сетиш,но всеки си прави избор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...