Jump to content

Бордкомпютър - добавяне?


audi9147

Recommended Posts

Моля вижте снимките, че не знам как да го обесня. Може ли освен външната температура и нещо друго да показва на дисплея? Благодаря предварително! 

20161119_154859.jpg

20161119_154907.jpg

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може. Но ще трябва да смениш лостчето за чистачките. От там се управлява бордовия. Лостче имам, и имам диагностичен кабел и знанията, с който да ти активирам бордовия компютър. 

Бордовия показва среден разход, текущ разход, километри до зареждане и времетраене на пътуването. Тази информация ще се изписва под външната температура. Също така, над външната температура ще показва текущата радиостанция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, audi9147 написа:

Много сложно и скъпо ми звучи :huh:

70 лева ако ти се струва скъпо, твоя преценка.

 

преди 9 минути, audi9147 написа:

 Бях чул, че можело да се направи от климатика или СД-то с някакви кодове аа уу :hilezh:

Е пробвай се, от опит глава не боли ;). Но крайния резултат на всички тук ни е ясен :D.

 

Ето снимка на моето табло:

 

IMG_20150809_121412.jpg

Редактирано от bsdnikolov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не съм се "потил" при кодировка... не знам каква е разликата между "лесна" и "трудна"... в броя на байтовете ли? :hilezh:

 

Кодировката в случая е най-малкото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е писал само за кодировка?

Тези пари са за лостче, работа и кодировка.

Наистина е смешно и в чужбина, а дори и тук в сервиз биха те одрусали в пъти повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Преди време точно това направих с помоща на колегата bsdnikolov, лосчето струваше мисля около 30 лв. в сервиза ми взеха още 40 само за смяната понеже ме беше страх сам да свалям airbag-a. Ако не се лъжа се прекарваше и една жичка за да не ти свети постоянно че нямаш течност за чистачките... та за въпросните 70 кинта си е чиста далавера ако питаш мен!

Редактирано от Mafioso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм ползвал услугите на bsdnikolov за същото нещо - лостчето и труда бяха осигурени от него, като го препоръчвам с 2 ръце !

 

ПС - Пламене, ако намериш за близки пари и лостче за темпомат, моля да ме имаш предвид :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, kup0nq написа:

ПС - Пламене, ако намериш за близки пари и лостче за темпомат, моля да ме имаш предвид :)

Коя година ти беше колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2007, МГ 2008

 

Address 16: Steering wheel        Labels: 1K0-953-549-MY8.lbl
   Part No SW: 1K0 953 549 AH    HW: 1K0 953 549 AH

 

Това не го бързам като цяло, ако стане - стане :) Просто все ми се струва, че след борд компютъра, темпомата трябва и той да се сложи най-накрая в един момент :) Мерси много !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, kup0nq написа:

 Просто все ми се струва, че след борд компютъра, темпомата трябва и той да се сложи най-накрая в един момент :)

 

Без да ти се струва....той е задължителен!!!!

Уникална благинка е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

И аз бих сложил ако е безпроблемно и изпитано, но самият километраж ми е без дисплей и трябва да търся освен всичко останало и това :(

A3 8P 09.2006 производство

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялото табло трябва да смениш, което хич не е евтино. По-евтино и лесно излиза да си вземеш един таблет и да го закачиш над радиото. Че и повече функции ще ти предостави. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...