Jump to content

Запознайте се с Аничка


Teo Teo

Recommended Posts

Каква ролка сложи, какъв диаметър и какво налягане постигна с нея. Добър резултат без пипане на чардж кулера е постигнала. Браво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-късно ще постна каква е ролката и диаметъра. И аз съм много доволен, без ръчкане на желязото и без напиняне мотора си даде прекрасен резултата, много потенциал има в тоз мотор.

 

Робо, каква кулантност бе ?

:)

Обясни че не те разбрах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, много, много до към 500кс. Но да стоков е мнгоо скопен. Кажи как е налягането, не ми допадат пиковете и на въртящия и на мощността. Имаш ли на колелата ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм в къщи сега, но по спомен 300 и малко  е на колела. Налягането още там се мери и пиковете , в норма са.

Ако нещо конкретно те притеснява, кажи ще проверя веднага още веднъж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какви свещи препоръчват пловдивчани да се кара колата?

 

ПП Надявам се да успееш да прочетеш поста, преди да го изтрият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да отговоря на колегите:

 

-Ролката е Forge по-малък диаметър.

-Свещите са си ок оригиналните на Ауди и пак с такива ще се сменят.

-Клип не съм правил, ще направя на др.преглед като ида.

-Разхода на гориво падна както следва: от 16-18/100 градско до 12-15/100, извънградско от 11-14/100 до 9-12/100. Това си е субективно и ср.стойности при мое каране. Но горе-долу 3 литра.

-Пълна мощност 458 к.с, на колела около 320-340 к.с.

 

Реално мотора сега като е освободен и работи по-добре и харчи по-малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

-Ролката ясно, че е по-малка, иначе няма смисъл да се сменя, питах колко и е диаметъра, но и по моделът се ориентирам. Какво налягане прави и държи, доста ниско са ти пиковете и на въртящия и на мощността.

-Свещите задължително ти трябват единица по-студени, а не оригиналните. Но като стигнеш сам до този извод може и да е късно.

-Разхода си е нормален, ако не се настъпва моторът става по-ефективен от по-високото налягане и може да гори по-малко в дадени режими. Не е правило...

-Ясно, нямаш мощността на колелата...

 

Още един въпрос на 5та или 4та скорост мери ?

 

Edit: 

Цитат

Пълна мощност

:flehan:

Редактирано от DStealth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно вие карате колата ми че се изказвате толкоз компетентно?

Или сигурно участвам в неква световна конспирация за намаляне на разхода  а вие ме разконспирирахте?

 

Казвам това което си чувствам по джоба. Стоково както е скопен двигателя си даваше по-голям разход, факт.

Ся дали на моя стил на каране преди не ми е пасвало а сега пасва или друго, може да има субективни фактори не отричам.

Но при сегашното състояние на нещата разхода ми падна. Секи ден го виждам. Особено на градското. Преди градско немах шанс да покаже под 16.

 

ПП>>Извинявам се че се изказах по рязко горе :) ..айде нема да трия поста, ама наистина. колата си харчеше яко бре хора.

Тва си гореше 16-18 а с много ряс си отиваше и на 20. А сега изобщо не е така. Е ка да не падна разхода??? Аз на джоба си и на таблото ли да вервам или на тва кой кво бил чел и писал?

Редактирано от Teo Teo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...