Jump to content

Проблем с автоматична скоростна кутия


GotoBT

Recommended Posts

Здравейте: на скоро си купих а7 2012год.245 дизел забелязах че като я запаля на място на N и Р като натисна спирачката тоест 2или 3 помпене слушам едно леко такане нормално лие. Предварително благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • Отговори 56
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

здравейте купих си ауди а7 2011г колата варви само на 1/3/5/7  не превключва 2/4/6 и R скорост ако някой от колегите е имал подобен проблем да помогне благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя дойде на далавера чак от белгия в 2 3 сервиза са ходили и не са успели да го запалят аз го купих така ние го запалихме от модула на багажника излезе ниско напрежение на ток и е изгорял и диегностиката не иска да го чете та питането ми е изписва ми много грешки  АBS за нивомата и не работи  ESP и там някои скорости и изписва че няма задна и от какво може да е обучаване или за ремонт или обслужване масла филтри ?

Редактирано от Alpay
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те колите “на далавера” са така…. 
 

Кутията е за ремонт - няма да се оправи със смяна на масло и “обучаване”. Щом липсват четните и задната, това значи че не сработва “малкия” / вътрешен диаметър на съединителя. А защо прави така никой не може да отгатне само по описание - тези кутии са доста сложни и не се ремонтират лесно. Може да има механичен проблем (крива вилица на избирача да кажем), може да е от клапанното тяло (хидравликата да не може да натисне съединителя)… хиляда неща може да са.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Alpay написа:

Тя дойде на далавера...

 

На каква цена я взе, ако не е тайна?

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...