Jump to content

Национален Ауди Събор 2017


goldensun22

Recommended Posts

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На 4/5/2017 at 10:46, goldensun22 написа:

.... Решетката за неделя ще се направи въз основа на теглен жребий за всеки клас.....

 

A тези, които идват само в неделя, те ще бъдат прибавяни към вече изтеглената решетка, или ще се тегли нов жребий и преразпределение?

 

Рибата го дадох като пример само, щото му знам името и колата :hilezh:.

Като цяло ми е ясно защо ще могат да участват и други марки коли, ама е малко куцо това решение на организаторите, според мен. И не, че ще ме "изкърти" на драг някоя субару, мицубиши, бмв, алфа, и т.н. бегачка, или пък "мразя" други марки коли, но просто като е "национален ауди" - да е с ауди, като е "национален ваг" - да са всички ВАГ. Сега трябва да е просто "национален авто събор на кга" - за да могат да участват от кга с различните си от ауди коли. 

Също така, като се прави "състезание", е много трудно да накараш 10+ непознати човека да не го приемат като "кръг от Националният Драг шампионат", а просто като забавление. Това са се опитвали от много авто форуми да го направят и нямат успех. Лично съм виждал на ВАГ събор как се удариха на завоя след правата два голфа, а 10 минути преди това им се натърти на всички участващи, че ако е за медалите - не са златни и ще им ги дадат още на момента, но да не правят глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, AsK написа:

 

A тези, които идват само в неделя, те ще бъдат прибавяни към вече изтеглената решетка, или ще се тегли нов жребий и преразпределение?

 

Рибата го дадох като пример само, щото му знам името и колата :hilezh:.

Като цяло ми е ясно защо ще могат да участват и други марки коли, ама е малко куцо това решение на организаторите, според мен. И не, че ще ме "изкърти" на драг някоя субару, мицубиши, бмв, алфа, и т.н. бегачка, или пък "мразя" други марки коли, но просто като е "национален ауди" - да е с ауди, като е "национален ваг" - да са всички ВАГ. Сега трябва да е просто "национален авто събор на кга" - за да могат да участват от кга с различните си от ауди коли. 

Също така, като се прави "състезание", е много трудно да накараш 10+ непознати човека да не го приемат като "кръг от Националният Драг шампионат", а просто като забавление. Това са се опитвали от много авто форуми да го направят и нямат успех. Лично съм виждал на ВАГ събор как се удариха на завоя след правата два голфа, а 10 минути преди това им се натърти на всички участващи, че ако е за медалите - не са златни и ще им ги дадат още на момента, но да не правят глупости.

+1 :) участвал съм с аудито в състезанията на други клубове, и винаги съм бил в отделно класиране. Явно този събор ще е по-различен.

А както по-горе се спомена, техниката ще измерва на 200м,  класирането според това време ли ще се прави?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко коментара по темата, от позицията на любител и привърженик на марката, но в никакъв случай не базиран върху лоши чувства или т.нар "hate".

 

Явно наистина това ще е доста по-различен "Ауди събор".

 

Загледах се в стикерите и си позволих да ги съпоставя с миналогодишни, та дори и с тези на "вечния враг" от предстоящия им събор.Всички организатори, клубове, спонсори и прочее, са упоменате  в някой горен или долен ъгъл, като номера играе ролята на водещ обект.Тук в случай на еднакво заемана площ има "Национален Ауди Събор", "Кръвна Група Ауди", номер и facebook страница.

 

Разбирам, че може би е търсен моментът на пропаганда, реклама и прочее и че в крайна сметка, който плаща, той поръчва музиката, но пък в крайна сметка който се интересува от любимата марка, знае какви групи, страници и форуми има.Кому е нужно да се натрапва всичко това.Нали в крайна сметка е важна емоцията и самото събитие, а не да се изтъкне кой, какво и защо прави? :)

 

Предвид двата красноречиви надписа върху стикера и 4-те снимки на представители на марката, някак е малко парадоксално да бъдат допускани други  автомобили, освен Ауди-та.Ясно е, че се демонстрира либералност, но пък като цяло идеята за събор на конкретна марка, няма ли за цел да събере на едно място, възможно по-голям брой представители на едно компактно общество с общи интереси?

 

Сбирки от тип "всеки е добре дошъл с каквото има", могат и на НИМ да се правят.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Бубето написа:

 

 

 

Очакваме на 1500 човека на събора, колега AsK - ти беше миналата година, колко коли извън марката видя да карат- аз ще ти каза - нито една. Ако тази година има 2-3 желаещи, да няма да ги върнем, КГА има приятели сред авто-средите които уважават групата, помагат с каквото могат и да - това ще жест към тях. Ако има нещо, което не ви допада в нашето решение, спокойно може да игнорирате поканата. В крайна сметка пак ще се повторя, отиваме да се забавляваме а не да мерим .... разни неща. Много ми се иска ако може да не се натоварваме с излишни негативни коментари.  Ако в неделя дойдат желаещи за участие и се явят на време. ще ги добавим в решетката.

:) Колкото до дизайна на стикерите, не че и миналата година не беше пак наш, да -това сме решили и всички много ги харесват, наложи се да печатаме допълнителни бройки , все пак сме новобранци в бранша нали така, трябва да се популяризираме по всеки възможен начин.... а извън иронията, не виждам нищо лошо да се знае кой се е нагърбил с всичко това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/17/2017 at 12:50, vili.gti написа:

Не той мен искаше да ме бие, понеже бил карал в клас Ц. Аз не съм участвал миналата година

Ей! Бех те забравил и щех да те подминем тука, ама като видях, че пишеш глупости и некакси не ме свъртя. Аз не съм отишъл на Ауди Събор за да се бия, както се опитваш да го изкарваш, ТИ беше този който ме буташе, ТИ беше този който налиташе, недей изкривява.

 

Вярно ли не мога да пиша над и под цитата? Трябва да си избера дали да пиша под или над, но не и на 2-те места? Голяма простотия.

 

И аз миналата година се притеснявах и надявах да няма други марки коли, нищо че нямаше да ги върнат и за моя голяма радост нямаше каращи коли от други марки. И то не за друго, не защото ги мразя или нещо от сорта, фен съм на много различни марки, а защото е Ауди събор, където трябва да се допускат да карат само Аудита. Дано и тази година да е така, въпреки позволението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, ole написа:

Ей! Бех те забравил и щех да те подминем тука, ама като видях, че пишеш глупости и некакси не ме свъртя. Аз не съм отишъл на Ауди Събор за да се бия, както се опитваш да го изкарваш, ТИ беше този който ме буташе, ТИ беше този който налиташе, недей изкривява.

 

Ще подмина този пост все едно не съм го прочел. Мисля като по-БЪРЗ да отстъпя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е сложи един теглич на новата придобивка на жена ти, за да тегли платформата с голфа :hilezh:, да има повече "пукотевици" и повече конкуренция на "само чипнати" ес4-ки, ес6-ци и т.н., ако са в "големия" клас де :hilezh:

 

@goldensun22, да бях, и да нямаше участващи други марки коли, казах си мнението, не Ви давам наклон, а и дори да опитам да го направя, няма кой да ме отрази. А тва, ако не ни харесва да не идваме, е просто ненужно. Няма да присъстваме само заради това, че сте организирали събор. :)

Редактирано от AsK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това,че кръвната група си имала приятели от другите автосреди и си помагат няма нужда да ги водят и на Ауди събор.Едва ли някой Ауди фен ходи на събори на чужди марки с колата си,независимо,че има приятели,познати и т.н. от съответната марка.

Ще питат някой с продънена Е-36-ца къде отива и той гордо ще заяви:"Отивам на събор на Ауди,защото имам приятели от Фейсбук кръвната група Ауди.А тези,които не ги познавам отивам,за да ги дразня."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз съм ходил 3 години на Vw и не съм виждал ауди Бмв или друга кола ако е имало то е било нещо от сорта на 2или 3 коли чужди прави впечатление това 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Колеги, поканихме ви най-любезно, и пуснах темата след като поисках съгласие от админ и съм преговорила нещата с него , ако не ви допадат нашите решения, никой не е длъжен да се съобразява, да присъства или да прави каквото и да било. Имам какво да кажа по адрес на вашата активност, но ще запазя добрия тон и само ще кажа - който има желание е добре дошъл, нещата ще се случат така, както сме ги решили и организирали. 

 

@veselin velchev - ходя на събори на други марки, с която ми падне от колите ми, и никой до сега не ме върнал, нито ми е направил проблем. Уважавам събитията на колегите, отивам да се видя с приятели и винаги е доста весело............ един от хората , който на миналия събор изнесе голяма част от организацията откъм състезателната част кара бмв 316... дали ми пука, след като работата бе свършена както трябва............... ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че никой не говори да не се допускат посетители с други коли, това би било абсурдно. Въпроса е по-скоро насочен към колите участващи в спортните дисциплини. Едва ли има човек от тук идваш на съборите не уважаващ труда на организаторите независимо какви коли карат.

Sent from my Pixel using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смех в залата.Кръвна група Ауди кани АУДИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ на събор.И каква активност се очаква от нас като новоизлюпена групичка пълна с пъпчиви тийнове,които не си знаят символите по таблото на колата и припадат по снимки изтеглени от нета се опитва да ни убеди,че марката почти няма значение.Като нямам Ауди значи не съм фен на тази марка и нямам работа на съответният събор.Така,че уважаема г-жо Георгиева няма нужда да ми обясняваш кой организатор каква кола имал,кой с кого е приятел и какви са вашите решения.Тук нещата са много различни от Фейс групата.Ауди Клуб България е единственият официален форум на почитателите на марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега,  както каза колегата Ask никой не иска да ви "дава наклон", но нали това е форум, и всеки е свободен да изказва мнението си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 8 часа, veselin velchev написа:

Смех в залата.Кръвна група Ауди кани АУДИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ на събор.И каква активност се очаква от нас като новоизлюпена групичка пълна с пъпчиви тийнове,които не си знаят символите по таблото на колата и припадат по снимки изтеглени от нета се опитва да ни убеди,че марката почти няма значение.Като нямам Ауди значи не съм фен на тази марка и нямам работа на съответният събор.Така,че уважаема г-жо Георгиева няма нужда да ми обясняваш кой организатор каква кола имал,кой с кого е приятел и какви са вашите решения.Тук нещата са много различни от Фейс групата.Ауди Клуб България е единственият официален форум на почитателите на марката.

 

:) Колега ти беше ли на събора миналата година. Трябва ли да давам подробности за да видим къде е точно смеха в залата? Очаквам тогава събора организиран от АКБ и с удоволствие ще го посетим, ако ни поканите. Тук има стари навици, които е крайно време някои хора да надскочат. Желая ви лек ден. А коментарите ще оставя за след като мине събитието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колата ми е 318 не 316 обиждаш ме :hilezh: , може би ще съм единственият не ВАГ автомобил който ще кара на пистата и то във Най-малкия клас : бензин до 2000см3

И друго специално към "старите кучета" от АКБ, когато ВИ поканят на гости (както е във случая) капризничите ли към домакина какво ще е менюто??? 

След като АКБ е ОФИЦИАЛНИЯ форум защо трябва хора от КГА да отправят покана за Ауди събора???? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Wizi темата взе да поема в неприятна посока. ако прецениш, може да я изтриеш. За съжаление винаги се стига и до този момент, жалко, защото тук има хора, които са доста над нещата и знам, че имат желание да се включат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който има желание, ще се включи, несъмнено. 

Като гледам, нямате нужда от повече реклама в АКБ, така че заключвам темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...