Jump to content

1999 Ауди А4 Б5 1.8TQ (фейслифт) след тотална щета


Recommended Posts

Колеги здравейте,

 

Колата е 1999 г. (фейслифт) Ауди А4 Б5 1.8TQ след тотална щета, стои на платен паркинг в София, ж.к. Дружба.

 

Положението е малко особено. ПТП стана още на 16 май, 2016 г. и от тогава колата е на открито на паркинг. Салонът е силно поразен - най-вече седалките, понеже едната врата не се затваря. До момента не можех да продавам нищо от колата заради бюрократични процедури по щетата.

 

Идеята ми е следната: ако някой иска да демонтира сам и да купи нещо от нея, или да я купи цялата - моля да ме потърси на ЛС или телефон. Имам толеранс от няколко дни преди да я дам за скрап. Ако през това време можете сами да демонтирате части ще ви ги продам изгодно. Аз просто нямам инструмети, време и условия за да демонтирам и продавам. Искам и бързо да я махна от паркинга. 

 

Мога да я продам и цялата.

 

Накратко:

Салонът е силно поразен, понеже едната врата не се затваряше и за няколко месеца.. нали се сещате. Вътре са влизали котки, мазалото е пълно, мирише страшно лошо...

  • Все пак воланът в здрав и е много хубав - трилъчев спортен, с червената емблема в долната част (увит е в найлонов плик и е перфектно запазен);
  • Разни плафони, дръжки, копчета, декорации - повечето са ОК и си работеха до последно;
  • Закрепянето на таблото е счупено, но всякакви духалки са ОК, модул с дисплей за управление на климатроникът е ОК, и под таблото всичко е наред;
  • В задните кори има монтирани 2 бр. качествени тонколони с копринени мембрани. Не помня размери, но страхотен бас и чист звук: цената им като нови беше около 200 лв.;

Двигател:

  • Турбото беше здраво и работеше перфектно до последно. Предложете цена ако сами го демонтирате;
  • Двигателят като цяло беше в супер добро състояние и всичко по него работеше идеално; Не много преди ПТП бях сменил свещи (BOSCH, 100 лв.) и съединител (без маховик обаче);
  • Наличен е катализаторът - работещ до последно;

Екстериор:

  • Двете десни врати и дясно огледало са здрави (огледало с ел. прибиране);
  • Задният капак е здрав. Пръскалката работи перфектно, чистачката работи перфектно;
  • Джанти: 2-те десни са здрави. Налична е резервната джанта + имам още една в мазето: т.е. мога да предоставя 4 еднакви здрави джанти - само ако решите да купите цялата кола (не искам да ги махам при варианта продажба за скрап).

 

Питайте за подробности. Ако ще ми остава за скрап не искам да свалям тежки елементи като врати и заден капак, понеже ще се отрази на цената за скрап, но всякакви дреболии може да се демонтират.

Изрично подчертавам, че трябва да демонтирате сами. Ще продавам изгодно, но вие сами демонтирате.

 

Прикачам снимки, направени веднага след ПТП. Пак казвам: от тогава салонът е силно увреден, но външно колата си е пак такава, както е на снимките.

 

Поздрави, и безаварийно пътуване!

DSC_0005.JPG

fb02.jpg

IMG_20160516_123401.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, продадох цялата кола днес на karakonjula. Имаше неочаквано голям интерес към колата и при мен се получи лоша организация. Специално искам да се извиня, че подведох някои от вас да я гледат през следващата седмица, а в крайна сметка я продадох още през уикенда. 

 

Моля, търсете занапред karakonjula за части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...