Jump to content

Q7 чистачки


Stuttgy

Recommended Posts

Здравейте,колеги!Преди 2 дни се счупи рамото на дясната чистачка и сега не откривам никакъв номер на тоя детайл в нета.Всъщност рамото изхвърча с чистачката,та и там не мога да видя.Колата е Q7 3.0TDI 239к.с 2010г.Благодаря предварително за съдействието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но те са различни,няма ли да е друг номера?Но благодаря за идеята все пак,ще опитам

Изпратено от моят SM-J320F с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре обясни ми за какво ти е този номер като ако отидеш в Порше по талона ще ти намерят чистачка а ако отидеш в морга тоя номер нищо не им говори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е да търся в Ибей или някъде онлайн.Не съм в България и за това опитвам по този начин да намеря това рамо.Но в краен случай ще се ходи до Ауди сервиз.

Изпратено от моят D5803 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за след третия линк мислих да искам почерпка, ама ти щом още на втори реши - няма да те спирам :)

Шегата на страна, ама тези чистачки оригиналните са златни... аз бих те посъветвал като тръгнеш да купуваш самите чистачки да търсиш хубави съвместими (БОШ, ВАЛЕОвски, дори на Миш(е)лин съм виждал хубави) и ще са по-евтини... тук на тези цените са по 30-тина евро за бройка ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май с намирането на втора употреба няма да се получи,защото ми излизат само някакви английски,който са наопаки:hilezh: ,Така,че ми остава варианта Ауди сервиз.Колега много ми помогна,още веднъж БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...