Jump to content

Какви са възможносите на MMI 2G с DVD и Digital TV тунер


unicastbg

Recommended Posts

Здравейте колеги. Не намерих такава тема в Q7 секцията, за това да ви попитам какво може да се възпроизвежда през DVD-то на навигацията на Q7, MMI 2G?

Колата има и MPEG2 тунер, ако помага като информация. Вече установих, че CD changer-a разчита само аудио дискове, но би било приятно ако DVD-то чете аудио (особено 5.1) и видео файлове.

Ще се прави ъпгрейд към AMI по-нататък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През DVD-то на навигацията се "възпроизвеждат" само картите на навигацията. Ако искаш да гледаш филми и/или да слушаш mp3-ки трябва да се закачи допълнителен плейър на AUX A/V входовете на TV tuner-a или да се сложи AMI както си писал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Публикувано (Редактирано)

И аз прочетох тук там за него, но не смятам да се заигравам, че компонентите имат някаква защита и ако не знам как да я преодолея, ще си имам хардуер за в рамка. 

Предполагам, че защитата е код, който firmware-а очаква да види или има вече списък на съвместимите устройства.

AMI ще се слага, вместо дискове с MP3-ки.

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
На 18.05.2017 г. at 9:54, congo написа:

CD changer's са два вида:

1. CD Changer без MP3

2. CD Changer c MP3

Има и DVD Changer но не съм виждал на кола с 2G

Имат Component Protection всичките.

Благодаря колега разбрах така и предполагах.На мен лично не ми трябва да ми чете мп3 но бях любопитен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Моята Q7 е от първите произведени и също има чейнджър с 6 диска, тунери и т.н., но не чете мп3. Разреших си проблема, като си купих устройство Dension и ми изкараха usb кабелче до под подлакътника, може и на друго място ако не ти допада. 

Чете мп3 и се управлява през MMI, има една съвсем дребна тъпотия, че като симулира дисковете, дава само мисля 32 песни и после трябва да се цъкне Next Page, но при всички положения е по-удобно, отколкото да записваш дискове с мп3.

Дадоха ми съвет тук във форума и съм много доволен от резултата.

Ако ти се търси по юзъра ми можеш да намериш темата.

 

П.П. Навремето 2006 поръчах само аналогов тунер, тъй като от Ауди ме увериха, че скоро дигитална ТВ нямало да има в БГ... не че много карам колата, еле пък да гледам телевизия, ама все пак се чувствам прецакан :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега за инфото. Ще проуча устройството. Аз поръчах мп3 цд и го чакам да дойде. Но с флашка е в пъти по-удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...