Jump to content

Нова А8 Д2 4.2 във форума


yasho3

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Колега, със здраве да си я караш дълго време! Колата съм я виждал на живо, в един район живеем. И аз съм с подобен екземпляр, само че с А6,1996 г.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

И аз май съм ти в района ама към 10ти юли ще си я върна мойта в Сф и може да направим една среща ;) И 7цата не лъже, тъкмо да споделиш сравнение :)159c043bd3b2e42af78c01cfba601a9e.jpg

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

@yasho3 оказа се, че почти всеки ден минавам покрай колата ти, докато разхождам кучето :) Всеки път ти я заглеждам, поздравления за отличната визия! Слуша ли те колата? Фаровете реновирал ли си ги, или си бяха така запазени? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
On 7/19/2018 at 0:00 PM, HannoSLM said:

@yasho3 оказа се, че почти всеки ден минавам покрай колата ти, докато разхождам кучето :) Всеки път ти я заглеждам, поздравления за отличната визия! Слуша ли те колата? Фаровете реновирал ли си ги, или си бяха така запазени? 

  Фаровете така си бяха като я взех. Колата ме слуша, но майсторите ми не ме слушат много. Радвам се, че ти харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
On 6/6/2018 at 8:28 PM, yasho3 said:

 

aa8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

a88.jpg

uygfuy.jpg

On 7/25/2017 at 5:00 PM, yasho3 said:

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1064.JPG

 

IMG_1210.JPG

Редактирано от yasho3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красавица е колата, днес минах случайно покрай нея, а ти нещо я обслужваше на паркинга. Ако намериш сервиз, от който си доволен - сподели, тъй като и аз с моята А6 имах големи ядове преди 2 месеца, в един сервиз и то - точно в нашия район! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В ФТА Ауто- ул. „Билянини извори“ 11а, 1345 ж.к. Захарна фабрика, София ми разрешиха мистериозен проблем с вибрация в мотора. Оказа се погрешно зацепен ремък. Много съм им благодарен!

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колега какви бяха мистериозните вибрации? Аз карам едно S8 AHC двигател идентичен е с твоя в общи линии и от 2 месеца го съживявам и има една много странна вибрация не е продължителна,а сякаш на пресекулки само на място има едно леко притреперване не е постоянна вибрация а е като притрепване през едно и също време гледах го агренажа,но нямам инструментите за фиксиране на разп валове свалях капаците на главите и на око точките на валовете са добре,но нз вече какво да и правя :wall: Вакуми свещи вс е сменено и проверено няма грешки колата си върви прилично,но това притрепване ме вбесява.

Редактирано от dmxkris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Колега, при мен се оказах ремъка. Беше сложен неправилно и вибрираше, а и звука не беше точно като на V8. Също така ми бяха позапушени дюзите. Карам я само на 100 октана и на всяко зареждане слагах добавка за чистене и след месец каране заспа мотора. Слагам едно левче на колектора и не пада на работещ мотор.

Редактирано от yasho3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех инструмент ,смених всички ремъци и ролки не се оправи :( сложих дузи от 1.8т с по-голям дебит преди това изчистени на ултразвук тръгна доста по-добре май се качи някое и др конче, но не се оправи ,мерих компресия беше добре, направих си машина за пушек и на 2 цилиндъра имаше пропускане от клапаните, двете глави долу каране в Доброславци ,смяна на всички водачи, гумички на клапани всички гарнитури нови, напасване клапани и колата заспа върви доста повече. Следва чип.  :)

Редактирано от dmxkris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...