Jump to content

Recommended Posts

Забелязвам,че доста хора имаме проблем с цитатите. Примерно аз съм цитирал потребител "х" в предишно мнение, само че сега ми се налага да цитирам потребител "у" в следващо мнение, и като натисна да цитирам потребител "у" ми се появява и цитат от потребител  "х".Дори и да не искам да цитирам някого пак се появяват цитати(може дори да са 2-3) Има ли възможност да се оправи този бъг?

П.с. Говоря за мобилната версия.

 

:respekt:

Адрес на коментара

Да не говорим че ако пипнеш вътре в цитат и после пишеш под него буквите се редят отзад напред Това на ПЦ.

Ама на никой не му пука вече... То и кой ли пише още?

Адрес на коментара

В мобилната версия, на вмъкнат цитат не може да се махне рамката и се налага някой път да пишеш вътре в цитата, защото не ти дава да маркираш полето за писане под цитата.

Преди 5 часа, grizzly написа:

Получава се ето това..... В цитат на Гризли пиша аз...

 

Адрес на коментара

Честно казано не съм сигурен, че успях да те разбера напълно. :( 

 

А при използване на Мултицитиране продължаваш ли да имаш такъв проблем?

 

@grizzly такъв проблем никога не съм имал с реденето на букви. Съжалявам, а и искрено ми пука.

Адрес на коментара
Преди 1 час, Wizi написа:

...

@grizzly такъв проблем никога не съм имал с реденето на букви. Съжалявам, а и искрено ми пука.

Това което казва Данчо се получава като натиснеш веднъж цитат и има непубликувано мнение се запомня (почти) завинаги. Т.е. ако започнеш да пишеш и излезеш от темата написаното и непубликувано се запомня докато не се публикува.

За да се изтрие на нормалната версия трябва да се натисне CTRL+ДЕСЕН БУТОН и да се избере Remove Quotes and Content. Това е единственото спасение, на мобилна не знам как.

 

Моето оплакване с обратните букви не можах да възпроизведа в момента. Или се е оправило или зависи от модел/версия браузър.

 

Уизи, ако искаш ми разгледай пърмишъните че са мазало след миналата година.

П.С. радвам се че още някой се грижи. :zustimm:

Адрес на коментара
  • 6 months later...
  • 8 months later...

Последно на мобилен браузър има ли начин да се премахне цитат, няколко пъти ми се случва да улуча погрешната иконка, после цитата няма махане?

Адрес на коментара
На 19.02.2018 г. at 9:07, VBI написа:

Слагаш маймунка пред името на потребителя @martinich и го избираш от падащото меню.

@VBI, от кое падащо меню ?

За телефон става ли подобно цитиране ?

Адрес на коментара

@birdman за телефон не съм пробвал, но като сложиш @ и почнеш да пишеш името директно без интервали се появява падащо меню от където можеш директно да избереш потребителя като цъкнеш с мишката върху него, но е важно  да няма други знаци "залепени" около него. Примерно горе, където си опитал да ме цитираш ако я нямаше запетайката името ми щеше да е в синьо и щях да получа нотификация.

Адрес на коментара
На 11/19/2018 at 3:17, NIKO написа:

Последно на мобилен браузър има ли начин да се премахне цитат, няколко пъти ми се случва да улуча погрешната иконка, после цитата няма махане?

Някой да е намерил решение??? Много е изнервящо и това вече десетки пъти ме отказва от писане на отговор на потребител. 

Адрес на коментара

@fifipaldi, браузъра е хром (при мен, пробвал съм и с мозила) на телефон, ако вкараш цитат в пост, после решиш че не ти трябва, не може да се изтрие. 

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара

Не ползвам тапата, с хром не се махат.

Отделно ми дава да редактирам поста си само един път, за да мога втори път да редактирам, трябва да пусна второ мнение, да ги обедини,  за  да ми разреши отново само една редакция.

Адрес на коментара

Да вее, ама  се подсигурявам. 

И как го триеш?  Мое пЪ да съм малко неграмотен,  трия, трия, ама буквите трие, рамката остава.

Адрес на коментара

Цъкни под рамката (на нов ред) и тогава пробвай да изтриеш.

Ако не стане така в горния ляв ъгъл на рамката има едно кръстче или нещо подобно, натисни на него да маркира целия празен цитат и тогава трий.

Адрес на коментара
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...