Jump to content

Търся НАИСТИНА човек, който знае какво да прави с ваг и електрическа система колеги ?


Tumbev

Recommended Posts

Привет, наскоро се сдобихме с Q7 2007  направена фейсова откъм брони , фарове , стопове, мигачи ...... но явно човекът който го е правил си е оставил ръцете. Знам че е трудно да намеря някой който да ходи и дооправя бъкиите на друг преди това. 

1-во- светят ми постоянно адаптивните , но интересното е че на 09 cent elec - нямам записана грешка. 

2-ро - от време на време заден стоп работи и неработи 

3-то лед мигачите на предната броня са лед - и виждам че е взето ток от централната букса на фара чрез една жица .......... !!!!! 

4-то на халогение се опитах да сложа лед крушки с отделна can- залагалка, но уви .... пак ми свети на борд ком. за изгоряла или липсваща крушка .. 

Незнам още какви глупости да изредя така като гледам и неволята няма да ми помогне .... някакви съвети ? 

 

2222.jpg

11111.jpg

333333.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше 1 тема в 4ф раздела за такъв случай със заден стоп ту работи, ту не. Виж там какво са писали.

 

А във фаровете има ли мигачи?

Това в бронята не са ли дневни?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инак фаровете са Valeo нямат мигачи само дневни диодни и биксенонова лупа, някога е изгоряла запалката на фаровете и е сменен ксенона от D1s na D3s и сега се развяват и запалки извън фара,  ..... а в бронята са лед мигачи. Сам това немога да го направя затова търся човек с познания колега да оправи и адаптивните да работят :)

Редактирано от Tumbev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идея си нямам колега така е закупена колата, но за да е вземано загранване от буксата явно са били във фара 

 

Редактирано от Tumbev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

За стопа да добавя - имах такъв проблем докато един ден просто остана включен. Оказа се малко буталце зад педала. Буталцето натиска една кръгла конзолка (не знам как по-точно да я нарека), която прави контакт с няколко пина. Предполагам, че участва при круиз и не само. Та цялата част е 10ина лева от Ауто Плюс. Ако се стигне до смяна, ще намеря кутийката с номера.

Въпросното буталце има и резба за калибровка при колко натиснат педал да свети. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...