Jump to content

AUDI СЪБОР 2018


goldensun22

Recommended Posts

Само на мен ли ми се стори, или миналата година беше мн по-голяма лудница и народ


За събота специално говоря, че днес не ходих и не знам как е положението.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Народ доволно, но между хората и в частност, собствениците на пистата, има леко брожение на следните теми:

 

За периода от 18,00 часа в събота, до 17.00 часа в неделя, неизвестни лица са си харесали, заплюли и облагородили за свои лични цели масата на DJ Плазмей, както и 7 пластмасови стола, собственост на пистата, които вещи и към момента са в неизвестност, като пазачът на оборите отсреща е видял нощес някакви младежи да прехвърлят нещо през оградата. То е било в момент на веселие, по времето, когато от близкото село Царимир, от ромската махала били помислили, че има сватба нощес на пистата и се почувствали обидени, че не са поканени!

 

Състоянието на тревните площи след двудневния ни престой  е плачевно, никой не си е изчистил отпадъците, пълно е с хранителни и органични (да, въпреки тоалетните) човешки и др. остатъци!

 

Като на изпроводяк, последните тръгващи си, не пропуснаха да запалят гумите, а един момък дори го направи на опъната ръчна и на предно, да се знае, че си тръгва!

Емо се закани, че догодина таксата за пистата ще бъде по две, пък да видим. :hilezh:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Въпреки изненадите с времето, липсата на ток на пистата в неделя , и ред други независещи от нас обстоятелства, събора мина, беше доста добре и се надявам който е присъствал да е останал доволен. Благодаря на всички, които уважиха събитието. От днес вече работим за 2019-та. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора беше горе-долу доволен.На моменти липсваше всякаква организация,питат се между себе си кое,как,кога и никой нищо не знае.

Освен не много логичните категории и правилата не се спазваха.За сток категория пускат кола със сликове и генерация.Генерацията може да не я видиш,окей, ама от шатрата на старта трябва да си глух ,за да не чуеш как гърмят гърнетата.:nixweiss: И естетвено накрая сбъркани класирания,хора извън 3ката спечелиха купи,а времената на другите от категорията ти не се показваха поне да свериш къде си измежду  останалите.:flehan:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По последното дето написа, в моя клас в неделя Д1 бяхме 4 коли, сигурен съм че имам по-добро време от една от колите, като се пускахме я дръпнах до финала, ама не си чух името. Па може и да се бъркам и ся чакам времената за драг да видя.

Иначе за организацията като цяло беше ок, с няколко момента.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички бележки с времената са налични и се обработват, имаше разминавания заради номерата, тъй като имаше хора без заявени номера, които дойдоха в последния момент и им раздавахме такива, а в списъка по предварително заявени фигурираха други имена, в mylaps са качени времената от тайм атак, организация не е липсвала, имаше твърде много извънредни, независещи от нас проблеми. Времето няма какво да коментирам, липсата на ток сутринта в неделя на пистата, което тотално обърка сгъстената програма  , изцепките през нощта от хората спали на къмпинг зоната, заради които от сега ни казаха , че за догодина няма да ни разрешат такава, и т.н.И не се оправдавам, а само изяснявам. За догодина, ако сме живи и здрави, ще има сериозна корекция на класовете и изискванията, но нека все пак напомня преди всичко карането там е за фън, а не за вазичка и точки в шампионата. Евала на хората , които така приеха нещата, забавляваха се и споделиха, че са доволни.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен. "Рейс америка" и светофарчето за стартиране, пуснах се поне 5-6 пъти в събота, и 3 пъти в неделя. Добре стана и, че нямаше решетка за неделята, че сигурно само един път щях да се пусна :hilezh:. Догодина, живи и здрави, се надявам отново на рейс америка техниката да е на пистата и да раздаваме газ, и по-малко перипетии пожелавам на организаторите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за осигуряването на техниката наистина, много беше приятно стартирането.

Sent from my SM-J730F using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@AsK и @ole благодаря ви, Техника щеше да има и миналата година, ако не беше злощастния факт тир да удари буса с нея седмица преди събора и да я направи на сол. За догодина да сем живи и здрави вече всичко е уговорено. Решението да няма решетка а да направим драг таймс с по три старта, беше точно за да може хората да покарат повече. Знам , че допускаме и грешки, но се стараем всяка година да е все по добре. @vladi а за теб ме беше супер яд човек, догодина ако vw събора е преди нашия, ще те държим някъде под ключ :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 22.06.2018 г. at 10:48 PM, goldensun22 said:

...изцепките през нощта от хората спали на къмпинг зоната, заради които от сега ни казаха , че за догодина няма да ни разрешат такава, и т.н...

За скромното си съществуване от 2005 та до момента, тази писта е приютила не малко автомобилни събития, повечето от които с препиване (преспиване) вечер, това са близо 18 години вече, направо съм изненадан как може да се случи подобно нещо с изцепки и забрана, за пръв път и то на именно такива ерудирани, възпитани, отговорни и кротки хора, каквито представляват членовете на КГА.

Искрено съм възмутен, според мен това е по-скоро набедяване и инсценировка, някой е завидял на стройната организация и ви е подложил крак с диверсия нощес, а хората от пистата е по - вероятно сами са укрили обявените за липсващи вещи.  Срамота!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
преди 6 минути, autoasist написа:

За скромното си съществуване от 2005 та до момента, тази писта е приютила не малко автомобилни събития, повечето от които с препиване (преспиване) вечер, това са близо 18 години вече, направо съм изненадан как може да се случи подобно нещо с изцепки и забрана, за пръв път и то на именно такива ерудирани, възпитани, отговорни и кротки хора, каквито представляват членовете на КГА.

Искрено съм възмутен, според мен това е по-скоро набедяване и инсценировка, някой е завидял на стройната организация и ви е подложил крак с диверсия нощес, а хората от пистата е по - вероятно сами са укрили обявените за липсващи вещи.  Срамота!

 Колега, усещам някаква излишна ирония в коментарите ти. Първо никъде не съм класифицирала какви точно са членовете на КГА, не мога да нося отговорност за възпитанието и манталитета на хиляди хора. За мен  издънките са си  тяхно дело и не твърдя, че хората от пистата имат някаква вина. Напротив, търся вината в нашите си хора , защото заради няколко човека, на които им е по-малко сивото вещество в главите, губят много други. Освен всичко, съм си направила труда да разбера кой какви ги е вършил през нощта, така, че на въпросните лица ще им се поиска сметка. Така, че ще помоля повече да не се заяждаме на тази тема. Миналата година седях до 3.30 през нощта на пистата, обикаляхме като пъдари и всичко беше наред. За съжаление, тази година разчитахме на отговорниците на отделните групи , останали да нощуват там, но явно не са се справили много успешно.

Редактирано от goldensun22
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, goldensun22 написа:

 ... , така, че на въпросните лица ще им се поиска сметка. ...

:lol:

Трмата за вицове е друга.

 

А като ги знаете к'ви са, защо изоПщо се прави къмпинг зона? :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, KCV написа:

:lol:

Трмата за вицове е друга.

 

А като ги знаете к'ви са, защо изоПщо се прави къмпинг зона? :nixweiss:

Първо не са вицове, не съм длъжна тук да цитирам имена, второ прави се къмпинг зона, защото това е желание на много хора, а ние се стараем да угодим на всички. За много хора вечерта там на пистата си е приятно изживяване и няма нужда да бъдат лишени от него. И за нас беше по-лесно да няма, хем не го мислим, хем не плащаме за сот и т.н. , но не е това идеята, ако ме разбираш правилно. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, darknessevil написа:

Долавям повишаване на тона. Това не е приятелско и колегиално отношение. Само да кажа.

 

 

:) ако се отнася до мен, тона е съвсем спокоен, винаги ще има такива които ще се заяждат....чакам от тях креативни идеи и предложения, за дела няма да се напъвам да ги тормозя,  :) най-лесно е да се хейти на чужд гръб

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...