Jump to content

AUDI СЪБОР 2018


goldensun22

Recommended Posts

Здравейте приятели и фенове. Събора тази година ще се проведе на 16 и17 юни, отново на писта Дракон, Калояново. Всички са добре дошли. Повече инфо относно организацията предстои.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей,

Не успяхме май да се преборим за писта Сливен както мислехме на миналогодишния събор, а толкова ми се искаше там да даваме газ. Нищо де да попитам за драга тази година на 200 метра ли ще е както беше миналата?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Привет Вили, за пистата ще се борим допълнително за наш си драг дей, но събора остава на Калояново тъй като там може да се получи онази атмосфера която искаме, тоест не само спортната част. Драга пак ще е на 200 метра, този път вече с истинската техника, като тази година планираме да го изместим в началото на състезателния ден в неделя. Когато са готови класовете и програмата, ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се че нещата вървят, супер е че ще има и драг дей. Щом се борим ще го постигнем, сигурен съм. Живот и здраве ще се видим и на двете събития. Поздрави Пешко и Вилка :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

@vladi Така изглежда. 

 

Все пак @goldensun22 да потвърди. :)
 

Програма на Националния Ауди събор 2018 писта Дракон, Калояново

Събота 16.06.2018

8:00-вход коли за участие - драг, тайм-атак 
9:00-вход всички гости
8:00-10:00 -технически прегледи и записване драг
10:00-брифинг драг
10:00-13:00 технически прегледи записаване тайм атак
10:00-10:30 – игра публика
10:30-13:00-драг квалификации
13:00-13:30 – брифинг тайм-атак 
13:30-14:00-майсторско шофиране
14:00-17:15 – тайм атак 10 мин сесии 
17.30 – награждаване тайм атак

Неделя 17.06.2018

8:00-вход коли за участие драг, свободни стартове, технически прегледи и записване
09:00-вход всички гости
10:00- игра публика
10:30-13:00 –драг финали
13:00-13:30 – награждаване драг
13:30-14-00 –игра публика 
14-00-16:30- свободно каране
16:30 Награждаване оптичен тунинг , кола на събора
17:00 Закриване на събора

* Оценяването на автомобилите в раздел оптичен тунинг ще се извършва от комисия по определени критерии. Класацията "Автомобил на събора" ще се провежда и двата дни, чрез гласуване от публиката със подготвени бюлетини

** Всички записвания ще са по номерата от стикерите за събора
*** Всички участници в дисциплина драг, които не са дали квалификация в събота, ще бъдат записвани като поставени в класовете

**** Програмата може да претърпи промени в дните на събора, в случай , че остане повече от предвиденото свободно време.

Редактирано от JusttRelaxx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) само аудита  и 3-4 други от VAG групата. На свободното карене, ако има желаещи може да пуснем и други, но не и в състезателната част.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Здравейте, това са линкове към таблиците за записване за Тайм атак и драг, както и линк към декларацията която трябва да попълните, може да се изтегли и подготви предварително. 

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1fE1mNQIAkndYscfhXQR7lvo694YBRuU97chGZUfj3A0/edit#gid=0

 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1BYh8jKUN7DrlCZ9UL4JfA_KaHbcjUepzz7wJ5Gbqh3g/edit#gid=0

 

https://docs.google.com/document/d/1O0ECu_FsVyKCqdi7e9l2w5nvIgFUxkCkPGRKUVzOi9s/edit

 

Драга ще се мери на 1/8 миля , с Race America техниката.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия дисциплини не знам кой ги е мислел.:nixweiss: Примерно аз на ДРАГ съм в една дисциплина с S3 8L,S3 8P,Cupra 2.0TFSI ,ей такива едни бегачки дето с чип са 250-320 к.с. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво ти дреме? Няма парични награди на събора, хубавото е, че си виждаш времената. За мен това е по-важно, а не в кой клас си :) Все пак всичко е за кеф. 

П. П. Мен са ме писали с батките с rs6-ците :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм за награди,нито за някакви си времена.Мен повече ме влече тръпката да сме що годе равностойни по мощност коли на стартовете и да е интересно до финала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте.

Имам въпрос за разстоянието,от което ще се гледат драговете.

За поредна година ще съм изпечен на потник аграр ,който люпи семки :grinsevil:, и живо ме интересувам дали най-сетне

ще може да ги гледаме от нормално !!! безопасно разстояние или да си взема бинокъла за поредна година ?

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skyblue миналата година пуснахме хората почти до трасето сред разрешение от управата на пистата. За съжаление много хора не се съобразяваха с  молбите ни да седят зад загражденията. Решили сме да пуснем публиката и тази година, но ще има още повече стаф, който да удържа народа където трябва. В крайна сметка е за ваша безопасност.

:D @vladi ти добре ли си изкара миналата година? а и за  сега като те гледам си при стоковиците бре :D

:) и сега сериозно относно класовете, ако трябва да угодим на всички, трябва да напревим 20тина класа, за всекиго по нещо. Винаги ще има някой недоволен, Както писа и колегата по-горе, там сме предимно за фън, това не е кръг от националния шампионат, не приемайте нещата толкова навътре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма аз не се оплаквам, даже ще се радвам да застана до някоя RS6- ца, друг такъв шанс едва ли ще ми се отвори :blush: 

С усмивка ще гледам как ми обръща огледалата :hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

@goldensun22 имам един въпрос относно тази информация - http://www.dracon.bg/news/ограничение-на-нивата-на-шума-на-писта/

 

Та въпроса ми е - ще се мерят ли тези неща на самата писта и ако да как ще се случва това? Не съм мерил какви са нивата на шум при моята кола, но имам опасения, че евентуално при launch control и когато отвори гейта ще съм отгоре на посочените. Да знам въобще дали да си правя труда да идвам и да бия път, защото ако няма да мога да карам малко се обезсмислят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пистата ще има шумоизмерване на автомобилите, които карат на тайм-атак, 
НО гарантирам, че никой няма да бъде спрян от участие или изваден от пистата. Ако все пак автомобилът Ви е твърде шумен, ще бъдете информиран да вземете мерки за бъдещи участия на пистата. Това е, момчета, драма няма. Очакваме Ви да се забавляваме заедно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Преди 1 час, vladi написа:

Успяхте ли да карате вчера след бурята? 

Не.

От пистата казаха, че бил много мокър асфалта и ги било страх да пуснат колите на тайм атак.

Днес след драга ще е тайм атак-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...