Jump to content

Мнение за Audi 80 B3


Recommended Posts

Здравейте, 
харесал съм си Audi 80 B3 2.0E на Метан, но не работи на бензин. Собственика твърди че горивната помпа е изгоряла, но мен ме притеснява че не е само това проблема. 
Ако някой се е сблъсквал с този мотор и може да ми даде повече информация за това дали носи на метан понеже из уикипедията пише че горивната система е MPFI, а какво означава това и как работи не знам.
Това е обявата:
https://www.mobile.bg/11515482372316373

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти трябва тва, бягай далече.

На метан колите нямат голям пробег. 60 литра бутилка, дето тежи колкото тебе , ти стига за 200 километра.  А метанстанции сигурно има под 50 в България и всичките са закътани из разни индустриални зони. А от Видин до Русе няма нито една!

Така че ако колата не работи на бензин си закъсал някъде още първата седмица, гарантирам ти.

 

Иначе по принцип е много икономично и безпроблемно, само че трябва колата ти да работи и на бензин, че да си спокоен.

Редактирано от Audi_FeN_1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ще дам пример Пловдив. Знам две метан станции и двете са на супер централни места.

 

Подобна кола на възраст и с метанова уредба... трябва да си готов с още поне 1000лв. Лично аз не бих рискувал с неизвестна метанова бутилка на ХХ години.

 

2.0 115к.с е с механична инжекция и е проблем да се направи на лпг(трябва си заигравка от точния човек). Естествено има лек, взема се инжекцион от голф 3 и се преправя и до колкото знам се получават нещата. 

За конкретния екземпляр нищо не може да се каже освен, че са вече изморени коли на много години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията точно това че е механична инжекция ме притесняваше. Ще ви послушам :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...