Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Така е сългасен съм.

Аз за моята съм склонен да си мисля, че е на реални км, защото имам папка с фактури за всяко нещо, което е било сменено по колата от както е закупена. Поради факта, че в бг шанса да попаднеш на върнат километраж е доста висок ходих до Германия за да си я докарам сам. Дадох повече пари сравнено с пазара в бг и се надявам немеца да ме е излъгал в лицето :Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за моята е така. Взех я от Германия и ми дадоха опис на всеки ремонт с дати и км. Аз го поисках и човекът го извади от компютъра си в момента. Собственик на сервиз, който я е купил от клиент и я продаваше. Беше си сложил личния номер на нея. Явно е смятал да я ползва, но се е отказал. 

Това леко ме притесни, но вече 50х няма изненади.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с ятур или денсон ли бяха, ще стане ли? Защото чейнджъра нещо ми е прецакан. А как стоят нещата с двд в багажника? Може ли през него до се прави нещо? Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Имам денсион за продаване ако искаш [emoji3]

Изпратено от моят ANE-LX1 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех преди седмица това:  Bluetooth A2DP Handsfree USB Interface adapter "Mr.12 volt" и за сега съм доволен. Като музика е много добре, само със синхронизацията на контактите не мога да се оправя. Имената ги показва с някакви странни символи и липсват последните цифри от номерата. Но ако си ги набираш през телефона е няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mihailks: колко ти излезе mr volt? Има някои бъгове като цяло, но и аз съм с него и вече не мисля въобще за дискове, 32 GB музика.

MMI 2G обаче си е спряла система - има еднократен shuffle, а не в shuffle mode, т.е. само следващата песен я избира произволно и след това започва по ред, трябва пак да цъкна бутона в cd control

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kъм 280 лева от ebay UK. Иначе не знам за Shuffle-a. Аз си слушам само от телефона по блутут и нямам никакви кахъри. Само контактите са ми проблем, както споменах по-горе. ще пробвам с флаш памет по-късно и ще споделя как е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз го ползвам с sd card. Не искам player да ми е отделно. Само когато се сетя за конкретна песен, ползвам audio over BT.

shuffle е проблем и feature на ауди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то с mp3 е почти същия фуй, 6 диска по 700mb - ако все пак искаш да ти е качествена гадната mp3-ка, ще се съберат макс 100 песни. Имаш да кажем 5 пъти повече песни, но качеството е shit.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, mihailks said:

Аз си взех преди седмица това:  Bluetooth A2DP Handsfree USB Interface adapter "Mr.12 volt" и за сега съм доволен. Като музика е много добре, само със синхронизацията на контактите не мога да се оправя. Имената ги показва с някакви странни символи и липсват последните цифри от номерата. Но ако си ги набираш през телефона е няма проблем.

Може ли линк към този блутуут приемник, че нещо не ми излиза точен модел като го търся? Трябва ли му на това допълнително захранване или си го взима от АМИ?

 

Да разбирам ли, че един блутуут приемник ако поддържа A2DP протокола то ще работи с ММИ 2Г ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Цък.

Иначе мен не ми работеше СД-чейнджера и го сложих направо на негово място. Оптичната букса влиза точно, а за захранването оголих 2 жички от захранващия кабел на СД-чейнджера и взех ток от там. Ако искаш да си запазиш СД-чейнджера, в комплекта си има троен оптичен кабел. И аз съм с MMI 2G, но нямам нищо, като AMI или тунери и други. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Ауди А6 3,2 мотор имам проблем и ако някой може да ми помогне,бих му бил благодарен или да ме опъти къде да отида.

Както си карам  ми светна лейката за маслото в червено,има масло в двигателя,смениха ми датчика за измерване на налягането ,смених отново маслото и масления филтър,макар да го бях сменил 4000 км преди това,отново свети тази лейка,при майсторите колата е работела на студен двигател държи 2,5 бара налягане,при топъл 1,5 бара налягане ,което те ми казват че качва масло,при тях тази лейка на таблото за маслото не е светела,само да отбележа че тази лейка светна директо в червено,не е светела в жълто,колата работи нормално двигателя,няма да чука или нещо друго,ако някой може да ми каже какво и къде да я закарам да я погледнат,или се е сблъсквал с такъв проблем,благодаря предварително

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, marinnik said:

Може ли линк към този блутуут приемник, че нещо не ми излиза точен модел като го търся? Трябва ли му на това допълнително захранване или си го взима от АМИ?

 

Да разбирам ли, че един блутуут приемник ако поддържа A2DP протокола то ще работи с ММИ 2Г ?

това емулира второ CD в жабката. Или само то бива разпознато като CD. Трябва му ток, както е написал колегата - от захранващия кабел за CD се взима.

Има SD, usb, BT audio и AUX входове.

AMI е по-хубаво със сигурност, но там нямаш всички тези входове едновременно.

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, като го видях на снимката разбрах какво реално е това.

Аз си взех АМИ и го шибнах на мястото на единия чейнджър. Някви предложения за по-евтин блутуут приемник, който не ползва допълнително захранвене? Демек само го включвам към АМИ-то и заспива.

Знам за tune2air ама не съм сигурен дали ми се дават 80-90 евро за него :hilezh:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

гледах за разни дигитални чейнджъри и попаднах на това

https://www.olx.bg/ad/digitalen-cheyndzhar-s-usb-aux-sd-card-i-bluetooth-za-audi-vw-seat-skoda-CID360-ID7f5mb.html#d2147d4eca , какво ще кажете за него?

 

За този микролинк какво ще кажете http://bgcaraudio.com/prodykti_usb-interfeisi_prodykt-1079.html

 

http://bgcaraudio.com/prodykti_usb-interfeisi_prodykt-1079.html   този вефа как е?

 

Някой които има от тези модели нека да сподели мнение.

 

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , един бърз въпрос. На борда и на стрелката на резервоара ми показва че колата буквално е пред празен резервоар.(просто исках да изгори сипаната добавка) . Резервоара е 70 литра. Зареждам от туби 60 литра и буквално вече почва да прелива. Къде са останалите 10 ? :) 

Редактирано от beast1122
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, beast1122 said:

Здравейте колеги , един бърз въпрос. На борда и на стрелката на резервоара ми показва че колата буквално е пред празен резервоар.(просто исках да изгори сипаната добавка) . Резервоара е 70 литра. Зареждам от туби 60 литра и буквално вече почва да прелива. Къде са останалите 10 ? :) 

 

И при мен се получи нещо подобно преди 2 години, само че на А4 Б7. Когато има 10 литра стрелката е на 0, а когато резервоара е пълен показва че е почти пълен. Не можах да разбера защо или от какво стана това. Търсих повредата но не успях да я намеря и след това просто през ВАГ-KOMa корегирах стрелката до колкото може, така че тези 10 литра ги свалих на около 5 и така си я карам от тогава.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.02.2019 г. at 7:00, nikolay80 написа:

За свалянето на огледалото се кодира няма проблем.За да се сваля огледалото като включиш  задна,трябва и врътката  на вратата да е на положение "дясно огледало"

На 16.02.2019 г. at 23:21, OvivO написа:

 

 

Благодаря.  Наистина дясното огледало слиза надолу при задна предавка (когато копчето е завъртяно за дясно огледало)

Но не се връща при включване на директна (или паркинг) ?

 

Редактирано от fantamaniaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модула на пасажерската врата ли се кодира за да сваля огледалото :nixweiss: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля,че се вдигаше след като тръгнеш.Аз никога не го ползвам това и не помня вече как беше точно.

По спомен модула на пасажерската се кодираше да.Има го в нета кодинга.

Редактирано от nikolay80
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, sunshai написа:

Модула на пасажерската врата ли се кодира за да сваля огледалото :nixweiss: ?

Tilting mirror on reverse

Standard coding: 52-Door Electr. Pass.  07-Coding  +128 to original coding
Long coding: 52-Door Electr. Pass.  07-Coding→ Byte: 4 → Bit: 3  Enable

 

http://mr-fix.info/interesting-vcds-coding-audi-a6-c6-2004-2011/

Но в моя случай не се връща и при тръгване  ?

Редактирано от fantamaniaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

странно, връща се като минеш няколко метра напред. Ако загасиш колата, също трябва да се връща в нормално положение.

Аз го ползвам и ми е супер удобно. 

Деактивирал съм да не ми пада щората отзад при задна, че това е дразнещо.

 

а някой знае ли това какво е от посочения линк:

MMI 2G convenience source switching

07-Control head → 10-Adaptation → Channel: 11 → +4 to original value

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, fantamaniaka написа:

Tilting mirror on reverse

Standard coding: 52-Door Electr. Pass.  07-Coding  +128 to original coding
Long coding: 52-Door Electr. Pass.  07-Coding→ Byte: 4 → Bit: 3  Enable

 

http://mr-fix.info/interesting-vcds-coding-audi-a6-c6-2004-2011/

Но в моя случай не се връща и при тръгване  ?

Благодарско :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как мога да изключа задната Ел. щора на седан да не пада всеки път като се включи задна скорост

Изпратено от моят Lenovo K33a48 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...