Jump to content

Audi Navigation Plus RNS-E 2018


Recommended Posts

AUDI Navigation Plus (RNS-E)
original Version 2018

 

DVD3 

Archiv: RAR4

Version: 8P0 060 884 CS

Password: guzo99boerse

 

DVD 3 (original)
6 Parts // Hoster: share-online.biz
Germany, Albania, Austria, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Greece, Hungary, Latvia, Lithuania, Macedonia, Montenegro, Norway, Poland, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Sweden

 

Download  http://share-links.biz/_rferc4p1w9u6

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 51
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

https://mega.nz/#F%21pOhF1QAT%21FhieXXHsky_qLYSDONuWaw -- трите диска

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не стана.Моята е Lite-On Ihas624 B и съм записвал двуслойни двд-а обаче с тоя точно не стана.Незнам дали проблема беше от Booktype, че го направих на DVD-rom, а  записвачката примерно да не го поддържа или просто вече си е изпяла песента.Записа спря още в началото с някъв Error и това беше.С imgburn го записвах.Предложете евтина записвачка с която мога да записвам такива дискове.

И как да си ъпдейтна софтуера ? В момента на SW Version ми пише X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой който има записвачка от съвместимите в списъка може ли да погледне в Алкохол120% дали в Drive Features е отбелязано че може да записва DVD-Rom или и на тях седи X както на мойта от снимката долу ? Мерси

 

alcohol+120.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С " Х" е ама това незнам защо го гледаш..

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мсилех че от тук трябва да се види дали може да записва ДВД-ром или неможе.Търса записвачка, но тия които са в листата трудно се намират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да щото се дебнат и ги взимат веднага..

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз мога...

Изпратено от моят SM-N910C с помощта на Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През 2018 година има ли камери?
Магистрала Струма от Перник до София има ли я с новите отбивки?

Друго какво по-ново има спрямо 2016-2017

 

Мерси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте,

 

Преди повече от година купих от колега от този форум DVD записвачка, която би трябвало да става за запис на карти за навигация, но до ден днешен все още имам проблем и не мога да запиша нищо.

Дисковете, които използувам за запис за Verbatim 8.5GB 8x DVD+R DL, софтуер ImgBurn, записвачка - по-долу на снимката.

 

eee.png

 

Сигурен съм, че записвачката е тази, която трябва, и вероятно бъркам някъде в настройките на софтуера. Съсипах доста дискове и опитите ми излизат вече доста скъпи, така че ще се радвам, ако някой опише подробно, стъпка по стъпка как се конфигурира софтуера за запис на такива карти.

Благодаря.

Редактирано от DStefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Забравил съм да оправя Book-a ,всичко е точно.

 

Raziell, от къде точно се прави това и какво трябва да бъде? Опитах от книжката, в долният десен ъгъл, но никъде не видях такава опция за промяна!

 

 

Редактирано от DStefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@DStefanov ако сваленото ISO на картите е ОК настройките на записвачката са ти правилни. За "source" на файла трябва да ползваш ISO/IMG, а не MDS. Единствено празното DVD, което трябва да се ползва е препоръчително да е DVD-R, така че пробвай с такава медиа. В какво точно се изразява проблема след като запишеш диска? Ако не го чете може да ти е замърсен или изтощен лазера на навигацията на колата. Пробвал ли си дали записаните дискове се четат на друга кола?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

@VBI, сваленото ISO мисля, че е ОК! За сорс файла не разбирам каква е разликата дали ще го отворя като ISO или като MDS, но опитах и по двата начина и отново не стана! За носителя навсякъде чета, че трябва да е DVD+R DL 8GB. Навигацията също чете дисковете перфектно. В момента съм с закупен диск с карти 2017 и всичко е ОК!

Проблемът при мен, е че не знам как да направя Booktype: DVD-ROM. Изобщо не намирам такава опция и нямам възможност да сменя! Затова отново ще помоля, ако някой знае цялата процедура по настройка, ако има време и желание да я опише.

Поздрави.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката за типа медия е моя, не догледах с каква навигация си. За другото ще се включи някой колега, който го е правил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...