Jump to content

Ауди а4 б5 Говорители


Ivannnn

Recommended Posts

Здравейте колеги,надявам се да ми помогнете .Прегледах форума и намерих една тема за моя случай ,но не мога да я намеря пак.Въпроса ми е ,че си търся предни колони до към 70-80 лв и задни пак за същите пари.Колата е ауди а4 б5 комби 99 г ,може ли да ми предложите нещо ,ако сте се сблъсквали с това .Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 59
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Трябват и адапторни фланци + говорители 5.25" - двукомпонентна система. Говорителите в този клас са почти едно и също, каквото и да купиш, но все пак най-добре се избира на слух. Ако нямаш тази възможност, ще препоръчаме.
Адапторни фланци даже ми се подмятат 2 броя за предните врати някъде вкъщи.

За задните дай снимка да видя как е сегашния монтаж, защото и там може би ще се наложи фланец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще снимам задните .А тези адапторни планки от куде да ги купя

Sent from my iPhone using Tapatalk

Сложи си оригинални, те са сметнати за вратите.

Купих си оригинални и изгърмяха .Искам нови вече ,напатих се от говорители на 20 години.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фланци за предните си поръчах оттук : http://tpetrov.com/search.php?maincat=АВТОЕЛЕКТРОНИКА&subcat=ОЗВУЧАВАНЕ&cat=ФЛАНЦИ+ЗА+АВТОКОЛОНИ&p=0

за говорителите не мога да препоръчам нищо.Аз сложих някакви Pioneer нисък клас колкото да свири нещо,че оригиналните се бяха разпаднали и дрънчаха неприятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oригиналните са смятани едно към гьотере. Имам вкъщи такива и съм ги мерил - нищо за никъде не смятано, каквото е имало - такова са сложили. Къде си виждал 10-11см говорител да свири в обем от 50-60литра, ако не и повече, колкото е една врата ?!

Към колегата - на ЦД ли ще свирят ?! Pioneer нисък клас - НЕ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Lenin89 написа:

Oригиналните са смятани едно към гьотере. Имам вкъщи такива и съм ги мерил - нищо за никъде не смятано, каквото е имало - такова са сложили. Къде си виждал 10-11см говорител да свири в обем от 50-60литра, ако не и повече, колкото е една врата ?!

Към колегата - на ЦД ли ще свирят ?! Pioneer нисък клас - НЕ.

Оригиналното фейс радио на ауди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ти се набиват много пари и спрямо твоя бюджет, тези:

http://caraudio-bg.com/Sinustec ST-130

За малко повече пари в олх-а има много интересни неща в този размер, но се 2ра ръка.

Ако ти предложат нещо друго, а не тези на синус тек-а (има шанс да ги няма в наличност) не бих се вързал. Нарочно в този бюджет само тези препоръчвам заради копринената висока в размер 20мм, всички други ширпотреби до 150лв в този размер са на текстилни високи и много по-малки, така че не бих взел херц, пайнер, гроунд зеро и т.н. и т.н. На тези филтъра им е малко куц, добре де, бая куц, ама лесно се модифицира и свирват много по-добре.


Бих потърсил друг вариант в олх-а.

Редактирано от Lenin89
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 hours ago, Lenin89 said:

За задните дай снимка да видя как е сегашния монтаж, защото и там може би ще се наложи фланец.


Аз имам само декоративни решетки отзад и не знам как е въобще там монтажа и размера. Високи отзад имаш ли ?
Просто досега не ми се е налагало, точно в такова Ауди отзад да правя каквото и да е...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търси пак преходни фланци само, че  за отзад. Виж в Т-петров, Викиват, Авал, Авител, Хит Електроникс и т.н. и т.н. 
Тези мисля че са вече 16.5".

Високи/пищялки имаш ли горе на вратата отзад ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, Lenin89 написа:

Oригиналните са смятани едно към гьотере. Имам вкъщи такива и съм ги мерил - нищо за никъде не смятано, каквото е имало - такова са сложили.

Колега, би ли сподерил как си ги мерил, каква рулетка за меренето ми трябва например?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Ivannnn написа:

Със закупуването на тези говорители музиката ще е по добра от оригиналните нали.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ако си вземеш свестни говорители - със сигурност. Отпред сложих Ground Zero а отзад Audison. Разликата е немалка спрямо оригиналните. И за отпред, и за отзад има фланци:

 

https://www.avitel-bg.com/acv_271320-01--audi-speaker-rings

 

https://www.avitel-bg.com/acv_271320-11--audi-speaker-eings

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...