Jump to content

Yatour проблем


KaHyTo

Recommended Posts

Здравейте,

купих си 2-ра ръка CD емулатор Yatour, който обаче не иска да тръгне. Плеъра на който искам да го включа е RNS-D с Bose усилвател. Имам кабелът който е към Yatour-a както и разделителната букса, но не се получава. До него достига захранване, защото виждам Bluetooth-а и го сдвоявам успяшно. На дисплея на RNS-D ми изписва No CD Changer.

 

Ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да помага.

 

П.П.

Диода на Yatour-a примигва само когато изключвам RNS-D то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може Yatour-a да не е за Ауди. Снимай кутията - има лепенка с модела, съответно може да разбереш дали е подходящия.

Аз например си бях купил погрешно модел RN8, който е със същата букса като за Ауди, но е за Рено и не може да комуникира с нашите радиа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен това беше проблема - имената на папките. Вътре мисля в самите папки няма значение как са изписани файловете, въпроса е другите да са 6 броя и да са CD1 и т.н. Ако не намериш решение сам мини на Хладилника до Импас има такъв сервиз, който се занимава с това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което ме гложди е дали кутийката става за всички видове плеъри, само кабелът е различен или за различните плеъри е различна кутийка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен кутийката би трябвало да е еднаква. Виж тук каква схема са дали на връзване -> https://www.aliexpress.com/item/YATOUR-Digital-Music-Changer-USB-SD-AUX-MP3-Adaptor-for-Audi-Chorus-2-Concert-1-2/348863261.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...